Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 10:44:25

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia

Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia

Poslaťod Skalican762 » Pia 9.4.2021 21:33:25 quicklink

Nová generácia.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia / Masaker v Texase / Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

V slovenskom znení: Gabriela Škrabáková-Kreutz - Renée Zellweger (Jenny), Emanuel Hason - Matthew McConaughey (Vilmer Slaughter), Igor Krempaský - Joe Stevens (W.E. Slaughter), Mária Landlová - Tonie Perensky (Darla), Martin Vitek - James Gale (pán Rothman), Lívia Bielovič - Lisa Marie Newmyer (Heather), Peter Jamrich - John Harrison (Sean), Marián Prevendarčík - Tyler Shea Cone (Barry), Matúš Krátky - Derek Keele (policajt), Michaela Drotárová - Debra McMichael, Carmen Nogales (policajtka, dievča v šatách), Štefan Martinovič - Vince Brock, Loren Guerra (Som v poriadku, pracovník v pizzérii), Ľubica Očková-Konrádová - Jeanette Wiggins, Geri Wolcott (žena s čokoládou, pani v karavane), Jozef Domonkoš - John Dugan (policajt v nemocnici), Peter Kollárik - Axel L. Schiller (pán v karavane + titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza


Súvisí s:
Texaský masaker motorovou pílou 3D, Texaský masaker motorovou pílou: Počiatok, Texaský masaker motorovou pílou (2003)
Skalican762
100+
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Uto 7.6.2016 19:08:23

Re: Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia

Poslaťod PeterSD » Sob 20.8.2022 21:32:41 quicklink

Pozrel som si tento film a obsadenie, ktoré tu bolo pridané, bolo vo väčšine vymyslené, okrem obsadenia, ktoré načítal Kollárik v úvode.
Autor uviedol napr., že hlas Martinoviča je Daniela Fischera, hlas Drotárovej je Belancová, Krátkeho je Jankovič alebo Martina Viteka ako Trnavský ??? A bol tam uvedený aj Krajčovič, ktorý tam ani nedaboval. Takže som to všetko upravil.
Ak ste založili nejakú tému, do ktorej pridával nejaké informácie autor tohto príspevku, radšej si to prosím vás skontrolujte !!!
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia

Poslaťod Jack2410 » Sob 20.8.2022 22:17:20 quicklink

PeterSD píše:Pozrel som si tento film a obsadenie, ktoré tu bolo pridané, bolo vo väčšine vymyslené, okrem obsadenia, ktoré načítal Kollárik v úvode.
Autor uviedol napr., že hlas Martinoviča je Daniela Fischera, hlas Drotárovej je Belancová, Krátkeho je Jankovič alebo Martina Viteka ako Trnavský ??? A bol tam uvedený aj Krajčovič, ktorý tam ani nedaboval. Takže som to všetko upravil.
Ak ste založili nejakú tému, do ktorej pridával nejaké informácie autor tohto príspevku, radšej si to prosím vás skontrolujte !!!


Vo všetkej úcte k autorovi príspevku k tomuto filmu, ale 90 % jeho tém má chybne priradené mená. Na jednej strane je super, keď je nás tu viac, čo sa snažíme prispievať. Ale keď si nie som 100 % istý niektorým hlasom, tak ho neuvediem a radšej nechám niekoho, nech ma doplní alebo mi potvrdí môj predpoklad. Lebo takto tu potom môže vznikať veľké množstvo chybných profilov filmov. A to by bola obrovská škoda.
Jack2410
100+
 
Príspevky: 197
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 40 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.