Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 17:25:58

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Balón / Ballon

Balón / Ballon

Poslaťod Dado » Str 12.5.2021 20:10:56 quicklink

Balón.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Přemysl Boublík - Friedrich Mücke (Peter Strelzyk), Michaela Drotárová - Karoline Schuch (Doris Strelzyková), Roman Ferienčík - David Kross (Günter Wetzel), Alžbeta Dvoranová - Alicia von Rittberg (Petra Wetzelová), Matej Landl - Thomas Kretschmann (Seidel), Lukáš Frlajs - Jonas Holdenrieder (Frank Strelzyk), Martin Vitek - Ronald Kukulies (Erik Baumann), Natália Kóšová - Emily Kusche (Klara Baumannová), Martin Hronský, Romana Hudec-Orlická, Ladislav Konrád, Ľubica Konrádová, Lukáš Krčmár a ďalší

Spolupracovali:
Zvuk: Attila Fischer
Produkcia: Petr Vlach
Asistentka réžie: Ingrid Frlajsová
Preklad a dialógy: Ivo Gogál
Dramaturgia: Lenka Matušková
Réžia slovenského znenia: Pavol Šajmovič
Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production pre JOJ Group - 2020

Premiéra: 16. 11. 2020 (TV JOJ)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Balón / Ballon

Poslaťod Zdenci » Štv 3.8.2023 23:30:13 quicklink

Ďakujem štúdiu Trigon za profesionálny audio zážitok, moje pravé ucho si tento dabing užilo :)
Obrázok užívateľa
Zdenci
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str 30.11.2016 22:39:25

Re: Balón / Ballon

Poslaťod PeterSD » Pia 4.8.2023 09:01:28 quicklink

Som rád, že si to niekto všimol. Ja som sa dva roky na to snažil intenzívne poukázať, kde pri určitých dabingoch JOJ a bohužiaľ aj Markízy, bol zvuk divne fázovo posunutý a dabing nebol na stred, ale na pravom kanály, čo malo za dôsledok plechový zvuk. Našťastie je už, dúfam, týmto dňom koniec.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.