Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 11:20:34

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Som sexi / I Feel Pretty

Som sexi / I Feel Pretty

Poslaťod arual » Sob 12.6.2021 21:39:43 quicklink

I feel pretty.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDb

V slovenskom znení: Andrea Somorovská - Amy Schumer (Renee Bennett), Henrieta Jančišinová - Michelle Williams (Avery LeClaire), Daniel Ratimorský - Tom Hopper (Grant LeClaire + titulky), Marián Prevendarčík - Rory Scovel (Ethan), Ľubica Očková-Konrádová - Lauren Hutton (Lilly LeClaire), Jana Wagnerová - Aidy Bryant (Vivian), Michaela Drotárová - Busy Philipps (Jane), René Jankovič - Adrian Martinez (Mason), Miroslava Belancová - Emily Ratajkowski (Mallory), Andrea Martvoňová - Sasheer Zamata (Tasha), Andrea Mazúrová - Naomi Campbell (Helen), Michal Blaho - Benz Veal (krásavec na bicykli) + Dakota Lustick (barista), Andrej Kováč - Kevin Kane (krásavec v drogérií), Ladislav Konrád - Tony Viveiros (pracovník v čistiarni), Stanislav Král - Dave Attell (uvádzač na pódiu) a ďalší.

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Matušková
Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Erika Košová
Preklad: Rudolf Lesňák
Úprava: Viktória Méderová
Réžia slovenského znenia: Stanislav Král
Vyrobilo: Štúdio FINIKIN pre JOJ Group - 2021

Premiéra: 05.06.2021 (TV JOJ)
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Som sexi / I Feel Pretty

Poslaťod arual » Sob 12.6.2021 21:45:16 quicklink

Drobná poznámka k názvu. Na plagáte (predpokladám z kina) aj promo videu k filmu na Voyo (kde to očividne bolo v češtine) je uvedený názov Som sexy. JOJka to ale promovala ako Som sexi (viď video) - tento názov som uviedla aj v názve príspevku.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Som sexi / I Feel Pretty

Poslaťod dementus996 » Str 21.9.2022 19:56:40 quicklink

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Matušková
Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Erika Košová
Preklad: Rudolf Lesňák
Úprava: Viktória Méderová
Réžia slovenského znenia: Stanislav Král
Vyrobilo: Štúdio FINIKIN pre JOJ Group
dementus996
Updater
 
Príspevky: 850
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.