Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:27:38

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Rockový zabijak / Hrdina náhodou / Gun Shy

Rockový zabijak / Hrdina náhodou / Gun Shy

Poslaťod Jakub55 » Str 22.9.2021 16:40:05 quicklink

Hrdina náhodou.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Szabó - Antonio Banderas (Turk Henry), Barbora Chlebcová - Olga Kurylenko (Sheila), Peter Rúfus - Mark Valley (Ben Harding), Roman Matisko - Martin Dingle Wall (Clive Muggleton), Romana Orlická - Aisling Loftus (Marybeth), Pavol Šajmovič - David Mitchell (John Hardigger), Ján Tréger - Fernando Godoy (Ramón), Jozef Domonkoš - Cristián Campos (bankový manažér), Alžbeta Dvoranová, Daniel Ratimorský, Mária Landlová, Dušan Vaňo, Denisa Dopiráková, Michal Blaho, Andrea Martvoňová, Peter Kollárik (titulky) a ďalší.

Spolupracovali:
Zvuk: Attila Fischer
Produkcia: Petr Vlach
Asistentka réžie: Patrícia Kubovská
Preklad: Michal Gašpar
Dialógy: Petra Chovancová
Dramaturgia: Lenka Hudecová
Réžia slovenského znenia: Pavol Šajmovič
Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production pre JOJ Group - 2018

Premiéra: 26.12.2018
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Rockový zabijak / Hrdina náhodou / Gun Shy

Poslaťod Jakub55 » Str 22.9.2021 16:45:14 quicklink

Na dabingu som sa nasmial :D :D :D :D , pretože Dušan Szabó na Antoniovi Banderasovi bol veľmi parádny ;) ;) ;) ;) . Barbora Chlebcová na Olge Kurylenko ma veľmi potešila ;) ;) ;) ;) . A Peter Rúfus na Markovi Valleym, tak ten bol úplne dokonalý, pretože ako to nadaboval to bolo priam neuveriteľné a neskutočne som sa na ňom nasmial ako hláškoval :D :D :D :D .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], MSN [Bot] a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.