Aktuálny čas je Str 17.4.2024 00:53:52

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Tajomné krížovky: Hra so smrťou / The Crossword Mysteries

Tajomné krížovky: Hra so smrťou / The Crossword Mysteries

Poslaťod 2327 » Ned 21.11.2021 14:48:43 quicklink

Snímka obrazovky 2021-11-21 134643.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

Tajomné krížovky: Hra so smrťou / The Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For

V slovenskom znení: Zuzana Porubjaková - Lacey Chabert (Tess Harperová), Marek Majeský - Brennan Elliott (Logan O'Connor), Ivan Romančík - Victor A. Young (Pierre), Matej Landl - John Kapelos (šéf O'Connor), Andrea Karnasová - Barbara Niven (teta Candace), Alžbeta Dvoranová - Genevieve Kang (Josephine), Dárius Koči - Zach Smadu (Harris), Michal Blaho - Kelly Penner (Alexander) + Chris Farquhar (Jackson), Pavol Šajmovič - Harris Shore (detektív) + Jason Blicker (vodič + titulky), Jakub Gogál - Jonathan Langdon (Carmichael) + Alexander Nunez (barista) + Shane Marriott (reportér), Eduard Valašík - James Cade (Jacob Morton), Mária Landlová - Jewelle Blackman (Rappaportová) a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Pavol Šajmovič
Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production pre JOJ Group

Premiéra: 20.11.2021 (WAU)
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1064
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Tajomné krížovky: Hra so smrťou / The Crossword Mysterie

Poslaťod 2327 » Ned 21.11.2021 14:57:48 quicklink

Veľmi som sa tešil na túto sériu filmov a keď som zistil, že to odvysielajú tak ma to veľmi potešilo. :) A dopadlo to celkom fajn. Porubjakovú som absolútne nečakal, ale veľmi prekvapila, dobrý výber. Majeský je pri tomto hercovi za mňa najlepšia voľba, takže to bolo tiež fajn. No Karnasová (47) ako ju mohli obsadiť na o 20 rokov staršiu herečku? :o To sa ťažko počúvalo. Dúfam, že to spojenie nebude aj v ďalších filmoch z tejto série, ktoré v najbližších týždňoch odvysielajú, ale zrejme to už majú nejakú dobu dopredu nadabované, takže zmena asi nebude. :(
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1064
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 17 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.
cron