Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:23:02

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ja, Simon / Love, Simon

Ja, Simon / Love, Simon

Poslaťod 2327 » Ned 9.1.2022 10:59:46 quicklink

Ja, Simon.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Lukáš Frlajs - Nick Robinson (Simon Spier), Dominika Žiaranová - Alexandra Shipp (Abby Susová), Romana Orlická - Katherine Langford (Leah Burkeová), Marek Suchitra - Jorge Lendeborg Jr. (Nick Eisner), Tomáš Majláth - Logan Miller (Martin Addison), Peter Krajčovič - Josh Duhamel (Jack Spier), Lenka Debnárová - Jennifer Garner, Chantell D. Christopher (Emily Spierová, Abby mama), Sára Suchovská - Talitha Eliana Bateman (Nora Spierová), Igor Krempaský - Tony Hale (pán Worth), Dárius Koči - Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Judita Bilá - Natasha Rothwell (pani Albrightová), Frencien Bauer - Clark Moore (Ethan), Eduard Valašík - Miles Heizer (Cal Price), Michal Domonkoš - Joey Pollari (Lyle), Filip Šebesta - Drew Starkey, Terayle Hill, Haroon Khan (Garrett, Spencer, Suraj), Petra Gavláková - Mackenzie Lintz (Taylor), Petra Gažíková-Lángová - Cassady McClincy, Nancy De Mayo (Jackie, Nickova mama), Michal Blaho - Tyler Chase (Aaron), Andrej Kováč - Christian Ojore Mayfield, Joshua Mikel (Nickov otec, prevádzkovateľ kolotoča), Jakub Abrahám - Patrick Donohue (učiteľ matematiky), Pavol Šajmovič (titulky) a ďalší.

Spolupracovali:
Produkcia: Petr Vlach
Dramaturgia: Lenka Matušková
Réžia slovenského znenia: Pavol Šajmovič
Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production pre JOJ Group v roku 2021

Premiéra: 08.01.2022 (TV JOJ)
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1056
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.