Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:49:13

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Greenland: Posledný úkryt / Greenland

Greenland: Posledný úkryt / Greenland

Poslaťod Jakub55 » Pon 14.3.2022 10:30:04 quicklink

Greenland Posledný úkryt.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Mňahončák - Gerard Butler (John Garrity), Kristína Turjanová - Morena Baccarin (Allison Garrityová), Dominik Budinský - Roger Dale Floyd (Nathan Garrity), Juraj Predmerský - Scott Glenn (Dale), Martin Zatovič - David Denman (Ralph Vento), Zuzana Kyzeková - Hope Davis, Claire Bronson (Judy Ventová, Debra Jonesová), Judita Bilá - Merrin Dungey (majorka Breenová), Martin Hronský - Gary Weeks (Ed Pruitt), Jakub Gogál - Scott Poythress, Andrew Bachelor (Kenny, Colin), Sára Suchovská - Madison Johnson (Ellie Jonesová), Tatiana Kulíšková - Tracey Bonner (Peggy Pruittová), Igor Krempaský - Holt McCallany (pilot), Petra Gažíková-Lángová - Nicola Lambo, Suehyla El-Attar Young, Jaime Andrews (hostiteľka rannej šou, Rebecca, matka v lietadle), Roman Čisár - Randal Gonzalez, Kurt Yue, Joshua Mikel (Bobby, vedúci posádky C-17, Lucas), Matúš Krátky - Aaron Gillespie (vojak), Roman Ferienčík - Thomas Rosales Jr. (hispánsky šofér), Eduard Valašík - Alan Pietruszewski (hostiteľ rannej šou), Andrea Somorovská - Cate Jones (vojačka), Andrej Kováč - Rick Pasqualone, Hayes Mercure, Adam Cronan (spravodajca, mladý letec, druhý pilot), Michal Blaho - Mike Senior, Brandon Quinn, Otis Winston (seržant Ruiz, cestujúci, vojak), Petra Gavláková - Anissa Matlock, Tanya Ballinger, Leeann Tweeden (letuška, pracovníčka, spravodajkyňa), Dušan Szabó, Miroslav Trnavský, Martin Kaprálik (titulky) a ďalší.

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre JOJ Group - 2022

Premiéra: 13.03.2022 (TV JOJ)
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Greenland: Posledný úkryt / Greenland

Poslaťod Jakub55 » Pon 14.3.2022 10:35:03 quicklink

Ja som z toho dabingu úplne nadšený :o :o :o :o , pretože Martin Mňahončák na Gerardovi Butlerovi bol skvelý, ale čo bolo ešte lepšie bola Kristína Turjanová na Morene Baccarin :o :o :o :o , pretože ako ona dokáže dabovať je úplne neskutočné :o :o :o :o až som bol úplne z toho dojatý. Za mňa palec hore za tento dabing ;) ;) ;) ;) .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.