Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:03:26

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Do hlbiny / Into the Blue °

Do hlbiny / Into the Blue °

Poslaťod Hurvino » Uto 3.5.2011 17:25:41 quicklink

Do hlbiny.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Paul Walker (Jared), Zuzana Porubjaková - Jessica Alba (Sam), Vladimír Kobielský - Scott Caan (Bryce), Daniela Mackovičová - Ashley Scott (Amanda), Stanislav Král - Josh Brolin (Bates), Marián Miezga - James Frain (Reyes), Martin Kaprálik - Tyson Beckford (Primo), Rastislav Sokol - Dwayne Adway (Roy), Boris Al-Khalagi - Javon Frazer (Danny), Matej Landl, Petra Lángová, Milada Rajzíková, René Jankovič, Martin Vitek, Jozef Bujdák, Peter Kollárik, Milan Bartošek, Matúš Krátky, Igor Štefuca (titulky) a ďalší.

Zvuk: Igor Uhrinčať
Produkcia: Michaela Komorová
Asistentka réžie: Monika Kraupová
Preklad: Rudolf Lesňák
Dialógy: Viola Jakubičková
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Jozefína Šujanová
Pripravila: Spoločnosť Dimas pre televíziu Markíza - 200x

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Marián Miezga - Paul Walker (Jared), Dominika Žiaranová - Jessica Alba (Sam), Martin Kaprálik - Scott Caan (Bryce), Henrieta Jančišinová - Ashley Scott (Amanda), Peter Krajčovič - Josh Brolin (Bates), Juraj Kemka - James Frain (Reyes), Vladimír Kobielský - Tyson Beckford (Primo), Ivan Gogál - Dwayne Adway (Roy), Martin Hronský - Javon Frazer (Danny), Ján Tréger, Martin Vitek a ďalší.

Vyrobila: Yes Production pre MAC TV - 2013

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ v premiére 4. 1. 2014


Súvisí s:
Do hlbiny 2
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Do hlbiny / Into the Blue

Poslaťod Dado » Ned 5.1.2014 17:21:32 quicklink

2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Marián Miezga - Paul Walker (Jared), Dominika Žiaranová ? - Jessica Alba (Sam), Martin Kaprálik - Scott Caan (Bryce), Henrieta Jančišinová - Ashley Scott (Amanda), Peter Krajčovič - Josh Brolin (Bates), Juraj Kemka - James Frain (Reyes), Vladimír Kobielský - Tyson Beckford (Primo), Ivan Gogál - Dwayne Adway (Roy), Martin Hronský - Javon Frazer (Danny), Ján Tréger a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ v premiére 4.1.2014


Pri Dominike Žiaranovej si nie som istý, keďže nedokážem rozlíšiť jej hlas od hlasu Patrície Willantovej, ale v novších dabingoch sa objavuje častejšie jej meno, takže by som tipoval práve ju.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Do hlbiny / Into the Blue

Poslaťod Vavrinec » Pon 6.1.2014 18:41:35 quicklink

na JOJ som čakal Šandora nie je hanba použiť toho istého veď je to ich dvorný pre Paula Walkera. Hoci ja mám radšej kombináciu s Kaprálikom ktorá bola v Rýchlo a zbesilo na TV Markíza :)
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.