Aktuálny čas je Uto 16.4.2024 10:35:33

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Husia koža 2: Strašidelný Halloween / Goosebumps 2

Husia koža 2: Strašidelný Halloween / Goosebumps 2

Poslaťod 2327 » Pia 29.7.2022 15:38:45 quicklink

Husia koža 2.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Bianka Bucková - Madison Iseman (Sarah), Alex Koníček - Jeremy Ray Taylor (Sonny), Lukáš Krčmár - Caleel Harris (Sam), Peter Krajčovič - Mick Wingert (Slappy - hlas), Zuzana Skopálová - Wendi McLendon-Covey (Kathy), Martin Hronský - Chris Parnell (Walter), Viktor Vrbiar - Peyton Wich (Tommy Madigan), Marek Suchitra - Bryce Cass (Tyler), Stanislav Král - Ken Jeong (pán Chu), Miroslav Trnavský - Jack Black (R.L. Stine + titulky), Michal Blaho - Kendrick Cross (Samov otec), Andrea Mazúrová - Deja Dee, Shari Headley (pani Hooverová, pani Carterová), Jakub Abrahám - Brick Jackson, R.L. Stine (zdravotník TJ, riaditeľ Harrison) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV MARKÍZA

Premiéra: 01.11.2021

Súvisí s: Husia koža
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1064
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Husia koža 2: Strašidelný Halloween / Goosebumps 2

Poslaťod PeterSD » Ned 12.11.2023 13:06:35 quicklink

V tejto časti už Slappyho dabuje Krajčovič, čo mi príde oveľa lepšie, než v prvej časti, kde ho daboval Szabo. Je tu použitý aj preklad "zimomriavky". Nepamätám si už na preklad v prvej časti, ale tuším použili "husiu kožu", čo sa týka názvu kníh od R.L. Stina. Jediná vec, ktorá mi vadila, bolo obsadenie Blacka. Inak sa mi dabing páčil, rovnako aj Stanislav Král. 8/10
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Husia koža 2: Strašidelný Halloween / Goosebumps 2

Poslaťod m09 » Ned 12.11.2023 13:16:26 quicklink

Na Blackovi som počul strašne veľa dabérov vyše 10 určite. Môžem povedať, že Kaprálik je u mňa jasný top. Inak sedí mi Krajčovič čo väčšine prispievateľov nie. Až tak nesedí Miezga čo väčšine prispievateľov áno. Zvykol som si na Sklára, ktorý tiež celkom sedí. Trnavský jeden z najhorších Blackov akých som počul. Režiséri prosím Trnavský - Black nikdy viac.
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 9 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.