Aktuálny čas je Pia Sep 21, 2018 05:47

[€] [i] [?]
Divácka cena DF za dabing
ďakujeme, je nás už cez 2500! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

NÁVRHY NA DOPLNENIE FILMOV

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE FILMOV

Poslaťod m09 » Sob Jan 10, 2015 09:48

neviete niekto či existuje slovenský dabing filmu Denník nymfomanky(2008)podľa stránok kde som hľadal ho tv Joj vysielala 5.5.2013 len potrebujem zistiť či má alebo nemá aj slovenský dabing ak má či by sa dal zohnať niekde ďakujem. :)
m09
300+

Poslaťod anderson » Sob Jan 10, 2015 11:06

m09 píše:neviete niekto či existuje slovenský dabing filmu Denník nymfomanky(2008)...

Áno, existuje. Na JOJ zatiaľ bežal asi 2x.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+

Poslaťod m09 » Sob Jan 10, 2015 13:50

ďakujem anderson ešte ho skúsim niekde aj nájsť :) ak by sa tu dali zohnať oba dabingy filmu Nečakaná hrozba z roku 2006 budem rád ten film som videl na Markíze aj na Dome X krát teraz ho práve dnes vysiela JOJ + ale s vlastným dabingom ak by sa tu dali oba doplniť budem rád :)
m09
300+

Poslaťod davidosik » Štv Jan 29, 2015 13:23

mimirnolittle píše:Mohol by sem niekto pridať film Matilda (réžia D.Devito), minule ho dávali na Markíze, no pamätám si dáberov: Henrieta Mičkovicová - Rhea Pelerman a herečku Pam Feris dábovala pravdepodobne Elena Petrovická.

Áno, Trunchbullovú dabovala E. Petrovická a Ziniu Mičkovicová. Slovenský dabing Matildy vznikol (pravdepodobne) v roku 1997, mám to na VHS-ke, nahraté z Markízy.Keď si to dám prepísať na DVD, doplním sem všetky údaje sk dabingu toho filmu, ak ma niekto dovtedy nepredbehne.
davidosik
100+

Hriešnica / Die Wanderhure

Poslaťod geron » Ned Feb 08, 2015 16:00

Obrázok
Info: IMDB I ČSFD I FDB

/presunuté do samostatnej témy/
geron

Poslaťod davidosik » Štv Mar 05, 2015 00:42

anderson píše:
m09 píše:neviete niekto či existuje slovenský dabing filmu Denník nymfomanky(2008)...

Áno, existuje. Na JOJ zatiaľ bežal asi 2x.

PRE ANDERSONA!!! : Ahoj, prosím ťa, chcem sa ťa spýtať jednu otázku na tému "Desideria a dračí prsteň" (Desideria e ľanello del drago) z r. 1994. Už dlhšie sa snažím "vyskúmať", kedy asi bola vysielaná na Markíze- v kt. roku presne, lebo pokiaľ viem, tak ju na slovenskej TV stanici dávali len dva krát. A zatiaľ som natrafil len na záznamy z TV Prima, že v roku 2002 a 2003. Od STV mám overené- že oni ani jednu z titulov(t.j. táto a potom ešte "Sestrička a princ zo snov"(Sorellina e il principe del sogno 1995), nemajú v archíve, čiže vysielať to musela len Markíza a Sestričku potom vysielala v roku 2003 JOJ zo sk dabingom, takže Tieto dva tituly by ma zaujímalo, kedy približne vysielala Markíza. Pamätám sa len na titul Princezná a bedár (La principesaa e il povero 1997),tiež bol uvedený na Markíze a to v roku 2002, 2005 a 2006- z tohto si hlasy ako tak pamätám-Lenka Košická, Daniel Dangl, Dušan Szabó (titulky).
Keďže viem, že sa dobre vyznáš v takýchto "archívnych" záznamoch, vedel by si mi poradiť, resp. presne povedať, kedy bola Desideria vysielaná na Markíze a ak si pamätáš viac, tak aj hlasy, akí herci tam dabovali? Kebyže mám viac informácií, založím jej tu aj profil.
davidosik
100+

Poslaťod anderson » Štv Mar 05, 2015 15:46

Takto z hlavy neviem. Ale ak na to narazim, budem ta informovat.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+

Poslaťod davidosik » Pia Mar 06, 2015 15:03

anderson píše:Takto z hlavy neviem. Ale ak na to narazim, budem ta informovat.

ok, ďakujem ti.
davidosik
100+

Poslaťod n00basik » Ned Apr 19, 2015 23:21

Mohol by niekto vyvorit temu pre film Sopka/Volcano?
Kód: Vybrať všetko
http://www.csfd.cz/film/4704-sopka/

Existuje SK dabing, Tommy Lee Jones bol dabovany Jamrichom. Viac neviem, a vo filme co mam nie su na zaciatku ani na konci udaje o dabingu...
n00basik

Poslaťod mimirnolittle » Ned Aug 30, 2015 14:59

davidosik píše:
mimirnolittle píše:Mohol by sem niekto pridať film Matilda (réžia D.Devito), minule ho dávali na Markíze, no pamätám si dáberov: Henrieta Mičkovicová - Rhea Pelerman a herečku Pam Feris dábovala pravdepodobne Elena Petrovická.

Áno, Trunchbullovú dabovala E. Petrovická a Ziniu Mičkovicová. Slovenský dabing Matildy vznikol (pravdepodobne) v roku 1997, mám to na VHS-ke, nahraté z Markízy.Keď si to dám prepísať na DVD, doplním sem všetky údaje sk dabingu toho filmu, ak ma niekto dovtedy nepredbehne.

Ďakujem.
Obľúbené dáberky: Ľ.Mandžárová, E.Matejková, M.Sládečková, Z.Vačková, O.Šalagová, E.Landlová, K.Brychtová, Z.Tlučková
Obľúbení dáberi: M.Trnavský, M.Miezga, D.Jamrich, P.Rúfus, M.Landl, P.Sklár
mimirnolittle

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

FreeBitco.in - Klikni a získaj zadarmo Bitcoiny každý deň!
Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.