Bol zistený blokovací softvér reklám!

Niektoré interaktívne funkcie ani sociálne moduly nemusia správne fungovať. Odporúčame vám pre túto stránku pridať výnimku.

Aktuálny čas je Pon 23.9.2019 13:51:54

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2700! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Tú starú treba zabiť! / Duplex °

Tú starú treba zabiť! / Duplex °

Poslaťod slavo » Štv 6.1.2011 14:16:23

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1.DABING - TV (TV MARKÍZA)
V slovenskom znení: Elena Podzámska - Drew Barrymore (Nancy), Tomáš Maštalír - Ben Stiller (Alex), Mária Kráľovičová - Eileen Essel (pani Connellyová), Ivan Gogál - Harvey Fierstein (Kenneth), Ivan Šandor - Justin Theroux (Coop), Peter Kollárik - James Remar (Chick), Martin Kaprálik - Robert Wisdom (dôstojník Dan), Marta Sládečková - Swoosie Kurtz (Jean), Jozef Vajda - Wallace Shawn (Herman), Mária Landlová, Zuzana Porubjaková a iní

Produkcia a asistentka réžie: Hana Sokolíková
Zvuk: Juraj Solan
Preklad a dialógy: Michal Rovňák
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Pripravil: Lenox pre televíziu Markíza

2.DABING - TV (TV JOJ)
V slovenskom znení: Daniela Mackovičová - Drew Barrymore (Nancy), Peter Sklár - Ben Stiller (Alex), Eva Rysová - Eileen Essel (pani Connellyová), Karol Čálik - Harvey Fierstein (Kenneth), Ján Tréger - Justin Theroux (Coop), Miroslav Trnavský - James Remar (Chick + titulky), René Jankovič - Robert Wisdom (dôstojník Dan), Ľubica Očková - Swoosie Kurtz (Jean), Ivan Romančík - Wallace Shawn (Herman), Marián Lipták a iní

(odvysielané na TV JOJ - titulky odstrihnuté)
slavo
Administrátor

Re: Tú starú treba zabiť! / Duplex

Poslaťod fofo16 » Štv 6.1.2011 18:01:19

Som veľmi rád, že som po rokoch opäť počul moju obľúbenú dabingovú herečku z detstva - skvelú Evu Rysovú (dobrosrdečné babičky v rozprávkach alebo ježibaby dabovala naozaj bravúrne), no musím povedať, že pani Kráľovičová sa mi v tejto úlohe páčila viac. Celkovo sa mi aj prvý dabing zdal o triedu lepší - čo sa týka zvyšného obsadenia, aj dialógov.
fofo16
300+

Poslaťod Vavrinec » Pia 4.3.2011 17:15:16

fofo16 píše:Som veľmi rád, že som po rokoch opäť počul moju obľúbenú dabingovú herečku z detstva - skvelú Evu Rysovú (dobrosrdečné babičky v rozprávkach alebo ježibaby dabovala naozaj bravúrne), no musím povedať, že pani Kráľovičová sa mi v tejto úlohe páčila viac. Celkovo sa mi aj prvý dabing zdal o triedu lepší - čo sa týka zvyšného obsadenia, aj dialógov.

mne sa zdá že aj preklad bol lepší v 1. proste to lepšie znelo
Vavrinec
100+

Poslaťod Jandro » Ned 7.10.2012 10:39:35

Chcelo by to tretí kombinovaný dabing ;) ... Sklár je skvelý Stiller (Maštalír sa mne osobne nedal počúvať), Kráľovičová skvelá pani Connelyová, Podzámska je lepšia voľba pre Barrymore ako Mackovičová ... Remara by mal dabovať len a len Višňovský :)
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor

Poslaťod lubo » Ned 7.10.2012 16:40:09

Ja som za, presne kombinovaný by bol úžasný s obsadením, čo si napísal.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.