Aktuálny čas je Štv 18.4.2024 13:13:19

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie / American Pie 2

Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie / American Pie 2

Poslaťod slavo » Ned 23.10.2011 10:48:57 quicklink

Prci, prci, prcičky 2 - Pikantné pokušenie.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Juraj Hrčka - Jason Biggs (Jim Levenstein), Vanda Růžičková - Shannon Elizabeth (Nadia), Daniela Mackovičová - Alyson Hannigan (Michelle Flaherty), Marek Fašiang - Chris Klein (Oz), Tomáš Hallon - Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers), Miroslava Drínová - Natasha Lyonne (Jessica), Alena Pajtinková - Tara Reid (Vicky), Ondrej Kaprálik - Seann William Scott (Stifler), Júlia Horváthová - Mena Suvari (Heather), Michal Klučka - Eddie Kaye Thomas (Finch), Jakub Ružička - Chris Owen (Chuck Sherman, titulky), Matej Landl - Eugene Levy (Jimov otec), Ľubica Očková - Molly Cheek, Jennifer Coolidge (Jimova matka, Stiflerova mama), Jana Wagnerová - Denise Faye (Danielle), Zuzana Kapráliková - Lisa Arturo (Amber), Štefan Martinovič - Justin Isfeld, Matthew Frauman (Justin, Matt), Pavol Náther - Eli Marienthal, Matthew Peters (Stiflerov brat, decko s trúbkou), Ladislav Konrád - George Wyner (riaditeľ tábora), René Jankovič - Steven Shenbaum, Kevin Kilner (vedúci tábora, otec), Petra Gažíková-Lángová, Eva Sakálová, Dušan Vaňo, Tibor Frlajs a iní.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ


Súvisí s:
Prci, prci, prcičky 3: Svadba, Prci, prci, prcičky: V tábore, Prci, prci, prcičky: Nahá míľa, Prci, prci, prcičky: Kniha lásky, Prci, prci, prcičky: Stretávka
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie / American Pie

Poslaťod janecek » Ned 13.11.2022 11:18:53 quicklink

doplnenie:

Juraj Hrčka - Jason Biggs (Jim Levenstein), Vanda Růžičková - Shannon Elizabeth (Nadia), Daniela Mackovičová - Alyson Hannigan (Michelle Flaherty), Marek Fašiang - Chris Klein (Oz), Tomáš Hallon - Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers), Miroslava Drínová - Natasha Lyonne (Jessica), Alena Pajtinková - Tara Reid (Vicky), Ondrej Kaprálik - Seann William Scott (Stifler), Júlia Horváthová - Mena Suvari (Heather), Michal Klučka - Eddie Kaye Thomas (Finch), Jakub Ružička - Chris Owen (Chuck Sherman, titulky), Matej Landl - Eugene Levy (Jimov otec), Ľubica Očková - Molly Cheek, Jennifer Coolidge (Jimova matka, Stiflerova mama), Jana Wagnerová - Denise Faye (Danielle), Zuzana Kapráliková - Lisa Arturo (Amber), Štefan Martinovič - Justin Isfeld, Matthew Frauman (Justin, Matt), Pavol Náther - Eli Marienthal, Matthew Peters (Stiflerov brat, decko s trúbkou), Ladislav Konrád - George Wyner (riaditeľ tábora), René Jankovič - Steven Shenbaum, Kevin Kilner (vedúci tábora, otec), Petra Gažíková-Lángová, Eva Sakálová, Dušan Vaňo, Tibor Frlajs a iní.
janecek
100+
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40

Re: Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie / American Pie

Poslaťod anderson » Uto 21.2.2023 13:26:50 quicklink

Myslím, že na JOJ Plus bežala po slovensky aj prvá časť. Doplní niekto?
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie / American Pie

Poslaťod Mariuss » Uto 21.2.2023 19:44:12 quicklink

anderson píše:Myslím, že na JOJ Plus bežala po slovensky aj prvá časť. Doplní niekto?


Kedy to bolo ? Lebo čo si pamätám, tak naposledy keď som kontroloval prvý diel na PLUSke, tak šiel po česky.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1064
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie / American Pie

Poslaťod anderson » Uto 21.2.2023 19:58:02 quicklink

Mylím, že to bolo niekedy v minulom roku. Bohužiaľ som tomu nevenoval väčšiu pozornosť, pretože som myslel, že už vyrobili slovenský dabing ku všetkým častiam. Každopádne ma slovenský dabing prekvapil, lebo jednotku som aj na Markíze vždy videl iba po česky. Každopádne teraz keď tvrdíš, že to aj naposledy išlo po česky, som dosť v pomykove. Nemyslím si, že som si to pomýlil s inou časťou, no dôkaz nemám. Takže pokiaľ to šlo česky, musím ti nateraz veriť.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 25 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.