Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 21:28:30

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Znova 17 / 17 Again

Re: Znova 17 / 17 Again

Poslaťod fofo16 » Štv 18.7.2013 15:36:18 quicklink

ladno píše:
fofo16 píše:Dnes som sa tak zamyslel, keďže to ide na Markíze, že keby to napr. predabovala JOJ-ka, koho by zvolila na Mathewa Perryho, keďže Cinky sedí a Hason nedabuje...

Čo tak Peter Kočiš?

No, to by asi možno aj šlo ;) Ten mi ani napadol
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Znova 17 / 17 Again

Poslaťod Dado » Štv 18.7.2013 22:27:16 quicklink

ladno píše:Čo tak Peter Kočiš?


Mne osobne tiež ako prvý napadol Peter Kočiš, najmä vďaka dabingu Adama Sandlera, ktorý má takpovediac dvoch dvorných dabérov (aj keď Cinkota sa mi predsa len na Sandlera pozdáva viac). Navyše som si v minulosti niekde na internete všimol, že si práve Kočiša s Cinkotom niektorí ľudia zvykli mýliť.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Znova 17 / 17 Again

Poslaťod PeterSD » Sob 14.5.2022 17:47:52 quicklink

Prikláňam sa k názoru väčšiny, že Efrona mal dabovať niekto iný a nie Cinkota. Išlo predsa o to, že sa hlavná postava ocitla späť na strednej škole, no s malým rozdielom, rieši problémy dospelých v tele teenegera. A komickosť je práve v tom, že teeneger sa tvári ako dospelý, pričom navonok dospelý nie je.
A na margo toho, že sa hlas veľmi nemení si dovolím nesúhlasiť a to príkladom vo filme VEĽKÝ, kde to bolo práve naopak.
Ak by sme sa mali držať toho, že hlas sa veľmi nemení a chlapčenský hlas je podobný, ako hlas v dospelosti, tak hlas chlapca, mal ostať aj na dospelého Toma Hanksa v oboch dabingoch. Bolo by to taktiež komické, ale v inom zmysle, čo by asi nikto nechcel zažiť, aj keď sa takéto "výstrelky" už v dabingu aj reálne stali, no za iných okolností.
Čo vidím, ako geniálne obsadenie, kde by sa otec stal svojím mladším ja, je obsadenie bratov Hallonovcov, kde by bol Michal otec a jeho brat Tomáš jeho mladším ja. Ale v tomto prípade by to nebolo ani reálne, keďže sa Michal Hallon na Perryho nehodí.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.