Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 15:45:58

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Môj sused zabijak 2 / The Whole Ten Yards

Môj sused zabijak 2 / The Whole Ten Yards

Poslaťod slavo » Sob 26.11.2011 13:57:15 quicklink

Môj sused zabijak 2.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Milan Bahúl - Bruce Willis (Jimmy), Tomáš Maštalír - Matthew Perry (Oz), Slávka Halčáková - Amanda Peet (Jill), Katarína Križanová - Natasha Henstridge (Cynthia), Dušan Kaprálik - Kevin Pollak (Lazlo), Martin Kaprálik, Michaela Drotárová, Rastislav Rogel, Tomáš Hallon, Dávid Hartl, Lucia Hodálová, Eduard Vitek (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Asistentka réžie: Anna Nedeľčevová
Produkcia: Nina Mazarová
Preklad: Zuzana Glacová
Dialógy: Marta Gajdošíková
Zvuk: Miroslav Staňo
Réžia slovenského znenia: Eduard Vitek
Vyrobila: Agentúra EKA pre MAC TV - 2006


2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Ivan Krúpa - Bruce Willis (Jimmy), Dušan Cinkota - Matthew Perry (Oz), Michaela Drotárová - Amanda Peet (Jill), Pavol Topoľský - Kevin Pollak (Lazlo), Silvia Petöová - Natasha Henstridge (Cynthia), Juraj Predmerský - Frank Collison (Strabo), Peter Krajčovič - Silas Weir Mitchell (Yermo), Judita Bilá - Tasha Smith (Julie), Emília Došeková - Elisa Gallay (Anya), Roman Fratrič - Ned Bellamy (muž v motoreste), Marek Suchitra - Emmett Shoemaker (chlapec), Štefan Mandžár (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza, TV Fooor a TV DAJTO


Súvisí s:
Môj sused zabijak
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Môj sused zabijak 2 / The Whole Ten Yards

Poslaťod lubo » Pon 6.8.2012 22:13:29 quicklink

Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Môj sused zabijak 2 / The Whole Ten Yards

Poslaťod slavo » Pon 6.8.2012 22:55:38 quicklink

Ďakujem za opravu a doplnenie. Z obsadenia vyplýva, že 1.DABING vyrobila pravdepodobne EKA.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Môj sused zabijak 2 / The Whole Ten Yards

Poslaťod lubo » Uto 7.8.2012 12:45:54 quicklink

Škoda, že si nepamätám, kto daboval Matthewa Perryho. :( Ale asi to nebolo tým pádom nič šokujúce alebo hrozné.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Môj sused zabijak 2 / The Whole Ten Yards

Poslaťod padrick » Uto 19.5.2015 18:23:29 quicklink

V dabingu TV JOJ daboval Matthewa Perryho Tomáš Maštalír.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Môj sused zabijak 2 / The Whole Ten Yards °

Poslaťod PeterSD » Pia 24.11.2023 12:46:14 quicklink

Dabing markízy je diametrálne odlišný od dabingu jojky a je to ten istý prípad, ako pri prvej časti filmu AKTY X. Takže, jednoznačne markíza vedie. ;)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], Toso a 38 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.