Aktuálny čas je Pia Dec 14, 2018 07:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2500! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zázrak na 34. ulici / Miracle on 34th Street °

Zázrak na 34. ulici / Miracle on 34th Street °

Poslaťod slavo » Str Dec 21, 2011 13:54

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA
V slovenskom znení: ???

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza

2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: František Kovár - Richard Attenborough (Kris Kringle), Renáta Rundová - Elizabeth Perkins (Dorey Walkerová), Marek Majeský - Dylan McDermott (Bryan Bedford), Juraj Predmerský - J.T. Walsh (Ed Collins), Pavel Višňovský - James Remar (Jack Duff), Bibiana Ondrejková - Jane Leeves (Alberta Leonardová), Miroslav Trnavský - Simon Jones (Donald Shellhammer), Anton Vaculík - William Windom (C.F. Cole), Tamara Grožáková - Mara Wilson (Susan Walkerová), Dušan Kaprálik - Robert Prosky (sudca Henry Harper), Dušan Szabo - Greg Noonan (veliteľ Coulson), Ján Greššo - Byrne Piven (Dr. Hunter), Martin Vitek - Jack McGee (Tony Falacchi), Michaela Javorčeková - Mark Damiano II (Daniel), Petra Vajdová - Jennifer Morrison (Denice), Lenka Košická - Lisa Sparrman (Rebecca Collinsová), Martin Horňák - Joss Ackland (Victor Landbergh), Jana Wagnerová, Dáša Rúfusová, Zuzana Kyzeková, Tibor Vokoun, Jakub Gécz, Jaroslav Žvásta a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Lenka Hudecová, Róbert Boldiš
Preklad a dialógy: Marína Juričková
Produkcia: Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2011
slavo
Administrátor

Re: Zázrak na 34. ulici / Miracle on 34th Street

Poslaťod pody80 » Str Dec 21, 2011 21:29

Tento film bol na warezi v slovencine uz v roku 2007, takze by aj existovat este nejaky starsi dabing.
pody80
100+

Re: Zázrak na 34. ulici / Miracle on 34th Street

Poslaťod slavo » Str Dec 21, 2011 22:17

pody80 píše:Tento film bol na warezi v slovencine uz v roku 2007, takze by aj existovat este nejaky starsi dabing.

Prepokladám, že z Markízy. Ak by mal niekto informácie, potešia nás.
slavo
Administrátor

Re: Zázrak na 34. ulici / Miracle on 34th Street °

Poslaťod davidosik » Ned Dec 03, 2017 20:32

Mám len informáciu na základe mojej fotky z Eurotelevízie, že tento film bežal v roku 2002 , dňa 24.12. na Markíze.
Pod časom 18:00 je v zátvorke označenie "Premiéra" ale ja mám pocit, že ten film Markíza vysielala už skôr.
davidosik
100+

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.