Stránka 1 z 1

Chodiaca katastrofa / Wild Child

PoslaťNapísal: Pon 26.12.2011 23:40:48
od slavo
wildchild.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Patrícia Willantová - Emma Roberts (Poppy), Martin Hronský - Aidan Quinn (Gerry Moore + titulky), Bibiana Ondrejková - Natasha Richardson (pani Kingsleyová), Miroslava Grožáková - Kimberley Nixon (Kate), Dominika Žiaranová - Juno Temple (Drippy), Zuzana Kyzeková - Shirley Henderson (Matron), Marek Fašiang - Alex Pettyfer (Freddie), Gabriela Radimáková, Simona Krejčiová, Andrea Sabová, Igor Krempaský a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Produkcia: Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Vladimír Štefuca
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2011

Re: Chodiaca katastrofa / Wild Child

PoslaťNapísal: Pon 2.7.2012 09:36:44
od niks
Sa mi nezdá že by ju dabovala P.Willantová, nebola to Miroslava Grožáková? .,.. :geek: a ináč ten názov že Chodiaca katastrofa .... OMG ..

Re: Chodiaca katastrofa / Wild Child

PoslaťNapísal: Pon 2.7.2012 12:30:45
od lubo
Určite hlavnú postavu nedabovala Grožáková. Bola to Willantová alebo Žiaranová, nikdy ich neviem odlíšiť, ale verím autorovi príspevku, že to bola Willantová. Grožáková dabovala tú, čo na obrázku je druhá zľava, medzi Juno Temple a Natashou Richardson.:)

Re: Chodiaca katastrofa / Wild Child

PoslaťNapísal: Pon 2.7.2012 13:16:16
od rAn
Obsadenie je uvedené správne. Ešte dopĺňam: Miroslava Grožáková - Kimberley Nixon (Kate), Dominika Žiaranová - Juno Temple (Drippy), Igor Krempaský.

Re: Chodiaca katastrofa / Wild Child

PoslaťNapísal: Pon 2.7.2012 22:27:26
od niks
lubino89 píše:Určite hlavnú postavu nedabovala Grožáková. Bola to Willantová alebo Žiaranová, nikdy ich neviem odlíšiť, ale verím autorovi príspevku, že to bola Willantová. Grožáková dabovala tú, čo na obrázku je druhá zľava, medzi Juno Temple a Natashou Richardson.:)hej ju aj tak teraz vidím .. ;D