Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:08:10

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pred svadbou nie! / Heartbreakers °

Pred svadbou nie! / Heartbreakers °

Poslaťod Hurvino » Str 26.1.2011 13:48:11 quicklink

Pred svadbou nie.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Marta Sládečková - Sigourney Weaver (Max Connersová), Slávka Halčáková - Jennifer Love Hewitt (Page Connersová), Ivo Gogál - Ray Liotta (Dean Cumanno), Vladimír Kobielský - Jason Lee (Jack Withrowe), Ivan Romančík - Gene Hackman (William B. Tensy), Katarína Orbánová, Dušan Vaňo, Ladislav Konrád, Boris Zachar, Anna Višňovská, Vanda Růžičková, Helena Húsková, Milada Rajzíková, Martin Vitek, Eduard Vitek (+ titulky) a ďalší

Asistentka réžie: Jana Jurášová
Zvuk: Miroslav Staňo
Produkcia: Zuzana Turjanová
Preklad a dialógy: Peter Adam
Réžia slovenského znenia: Eduard Vitek
Vyrobilo: Štúdio EKA pre MAC TV

2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Marta Sládečková - Sigourney Weaver (Max Connersová), Petra Vajdová - Jennifer Love Hewitt (Page Connersová), Martin Hronský - Ray Liotta (Dean Cumanno), Michal Hallon - Jason Lee (Jack Withrowe), Ivan Romančík - Gene Hackman (William B. Tensy), Eva Matejková - Anne Bancroft (Gloria Vogalová / Barbara), Judita Bilá - Nora Dunn (slečna Madressová), Vanda Růžičková - Sarah Silverman (Linda), Matúš Krátky - Zach Galifianakis (Bill), Stanislav Král, Tibor Frlajs, Miloš Kanjak, Jeanette Švoňavská, Peter Sklár, Petra Gažíková-Lángová, Linda Zemánková, Ján Tréger (titulky) a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Slávo Mareš
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Miroslava Belancová
Preklad: Jana Bútorová
Dialógy: Viera Remeňová
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Stanislav Král
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre Televíziu Markíza - 2017

Premiéra: 1.9.2017 (TV Doma)
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Pred svadbou nie! / Heartbreakers

Poslaťod PeterSD » Pia 1.9.2017 23:42:28 quicklink

Doplnený 2. dabing.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Pred svadbou nie! / Heartbreakers

Poslaťod m09 » Ned 3.9.2017 16:26:53 quicklink

Tak tu som teda čakal o dosť viac . Stanislav Král je u mňa top dabingový režisér ale v tomto dabingu je to práve obsadenie ktoré nebolo práve ideálne. Dabing jojky u mňa jednoznačne lepší. Už len keď si vezmem že som nepočul ani jedno také spojenie v tom Markizáckom ktoré sa páčilo viac ako v jojkárskom. Škoda toho obrovská pretože aj ten dabing jojky mal od dokonalosti ďaleko a bola tu obrovská žiaľ nevyužitá šanca na jeho vylepšenie.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Pred svadbou nie! / Heartbreakers

Poslaťod fofo16 » Ned 3.9.2017 20:52:51 quicklink

Doplnenie k 2. dabingu: Judita Bilá - Nora Dunn (slečna Madressová). Toto spojenie sa mi nepáčilo a neviem, čo je to za nový trend, že Judita Bilá v poslednom čase dabuje staršie ženy. Hlas má, podľa mňa, stále mladý a zvučný, pokojne by mohla dabovať radšej ženy po 20-tke, než dôchodkyne (podobný prípad je aj Ján Tréger, toho tiež v poslednom čase počuť prevažne na sivovlasých dôchodcoch, ktorým hlasovo vôbec nezodpovedá).
Kto daboval túto herečku v dabingu JOJ-ky, si žiaľ, nepamätám.
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 47 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.