Aktuálny čas je Pia Dec 14, 2018 07:01

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2500! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Déjà Vu / Deja Vu

Déjà Vu / Deja Vu

Poslaťod rAn » Pia Feb 24, 2012 21:42

Obrázok
Info: IMDB I ČSFD I FDB I ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Gogál - Denzel Washington (agent Doug Carlin - ATF), Maroš Kramár - Val Kilmer (agent Paul Pryzwarra - FBI), Emanuel Hason - James Caviezel (Carroll Oerstadt), Kristína Turjanová - Paula Patton (Claire Kucheverová), Miloslav Kráľ - Adam Goldberg (Dr. Alexander Denny), Ivan Vojtek ml. - Mark Phinney (agent Kevin Donnelly - ATF), Pavel Višňovský - Bruce Greenwood (agent Jack McCready - FBI), Matej Landl - Enrique Castillo (Clairin otec), Ladislav Konrád - John McConnell (šeriff Bob Reed) a iné postavy, Igor Krempaský - Rich Hutchman (agent Stalhuth), Peter Krajčovič - Elden Henson (Gunnars), Linda Zemánková - Erika Alexander (Shanti), Roman Fratrič, Martin Hronský, Martin Vitek, Ľubica Očková, Tibor Frlajs a ďalší

Réžia: Iveta Chmurná
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ
Obrázok užívateľa
rAn
Facebook tím

Re: Déjà Vu / Deja Vu

Poslaťod anderson » Pia Feb 24, 2012 22:27

Obsadenie Gogála na Denzela je podľa mňa absolútne nevhodné a ušitrhajúce.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+

Poslaťod Hurvino » Pia Feb 24, 2012 23:32

Mám pocit déja vu, protože mám dojem, že topic na ten film už tady jednou byl... Psal jsem si tam s někým, jak se mi nelíbí obsazení Gogála na Washingtona a byl jsem "přesvědčen" (aspoň si to oponent myslel), že je to vhodné obsazení. Někde jsem taky četl, jak někdo zastával stejný názor při obsazení toho filmu únosu metra.
Při vší úctě ke Gogálovi, spojení Gogál <----> každý černoch v hlavní roli mi už leze.... :shock:
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+

Poslaťod anderson » Pia Feb 24, 2012 23:52

Hurvino píše:Mám pocit déja vu, protože mám dojem, že topic na ten film už tady jednou byl...

Presne toto som chcel tiež pôvodne napísať. Ale vyhľadávač mi nič nenašiel, tak som to nechal tak. :lol:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 29 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.