Stránka 1 z 1

Hmla / The Mist

PoslaťNapísal: Ned 26.2.2012 01:08:41
od ladno
Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V slovenskom znení: Miloslav Kráľ - Thomas Jane (David Dreyton), Andrea Karnasová - Laurie Holden (Amanda Dunfrey), Dagmar Bruckmayerová - Maria Gay Harden (pani Carmodyová), Peter Sklár - Toby Jones (Ollie Weeks), František Kovár - Jeffrey DeMunn (Dan Miller), Eva Landlová - Frances Sternhagen Irene Reppler, Juraj Predmerský - William Sadler Jim, Marek Suchitra - Nathan Gamble (Billy Drayton), Martin Zatovič - Chris Owen (Norm), Stanislav Král - Robert C. Treveiler (Bud Brown), Alfréd Aczel - André Braugher (Brent Norton), Štefan Kožuch - Sam Witwer (vojak Jessup), Alfréd Swan - David Jensen (Myron), Daniela Mackovičová - Alexa Davalos (Sally), Ivan Gogál - (titulky) a ďalší.


Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová, Dagmar Komorová
Preklad a dialógy: Ľubica Kosorínska
Produkcia: Iveta Chmurná
Zvuk: Miroslav Králik
Réžia: Vladimír Štefuca
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2010

Re: Hmla / The Mist

PoslaťNapísal: Ned 26.2.2012 01:16:02
od ladno
Na to, že je to dabing vyrábaný Danielou na neskoré nočné hodiny, je pomerne slušný a až podozrivo dobre sedia hlasy všetkým postavám. Milé prekvapenie.

P.S.: Ak si odmyslím ten úmyselne béčkový začiatok, aj film je dobrý. Ako nám JOJka dokazuje - tie kvalitnejšie filmy sú v programe takmer vždy až po polnoci a pokiaľ je dabing na ne slovenský, aj ten je pomerne kvalitný (napríklad aj taký film Žiadna detská hra, ktorý šiel v premiére na JOJke o 01:00 tiež so slušným dabingom).