Stránka 1 z 1

Austrália / Australia

PoslaťNapísal: Sob 31.3.2012 10:15:33
od slavo
australia.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Hugh Jackman (Drover), Gabriela Škrabáková-Kreutz - Nicole Kidman (Lady Sarah Ashleyová), Matej Landl - Eddie Baroo (Bull), Ján Mistrík - Ray Barrett (Ramsden), František Kovár - Tony Barry (seržant Callahan), Boris Farkaš - Bryan Brown (King Carney), Monika Radványiová - Lillian Crombie (Bandy Legsová), Ján Greššo - Max Cullen, Bruce Spence (starý štamgast, Dr. Barker), Lucia Hurajová - Essie Davis (Cath Carneyová), Alfréd Swan - Arthur Dignam (otec Benedict), Oľga Šalagová - Sandy Gore (Gloria Carneyová), Tibor Vokoun - David Gulpilil (kráľ George), Tibor Frlajs - Bill Hunter (Skipper), Juraj Predmerský - Jacek Koman (Ivan), Vladimír Kobielský - Nathan Lawson (strážnik), Martin Mňahončák - Ben Mendelsohn (kapitán Dutton), Ivan Gogál - David Ngoombujarra (Magarri), Ivan Letko - Barry Otto (Allsop), Dušan Jamrich - Jack Thompson (Kipling Flynn), Miroslav Trnavský - Wah Yuen (Sing Song), Jakub Janák - Brandon Walters (Nullah), Miloslav Kráľ - David Wenham (Neil Fletcher), Ivan Šandor - Matthew Whittet (brat Frank), Zuzana Kyzeková - Ursula Yovich (Daisy), Martin Hronský - Anton Monsted (Maitland Ashley + titulky), Soňa Ulická a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Produkcia: Daniel Chmurný
Preklad: Rudolf Lesňák
Dialógy: Oľga Hlaváčová
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2012

Re: Austrália / Australia

PoslaťNapísal: Ned 1.4.2012 15:25:10
od Jack2410
vyzerá to sľubne :) teším sa

Re: Austrália / Australia

PoslaťNapísal: Ned 1.4.2012 18:18:50
od Vavrinec
Gabriela Škrabáková-Kreutz - Nicole Kidman prečo ? povedzte mi niekto kto mohol spáchať takýto hriech ?

Re: Austrália / Australia

PoslaťNapísal: Pon 2.4.2012 15:30:53
od lubo
Mne sa tiež tá kombinácia nepáči, prekážalo mi to aj v Návrate do Cold Mountain. Dokonca aj moja mama, ktorá nie je expert na dabing, bola zhrozená, keď videla upútavku. Ostatné postavy fajn, i keď v upútavke Jackman znel ako Miloslav Král, ale to možno urobili to, čo na Jojke robia často, že zvuk z filmu a obraz spolu nekorešpondujú v upútavke.:)

Re: Austrália / Australia

PoslaťNapísal: Uto 3.4.2012 07:15:33
od anderson
Film som síce nevidel, ale celkom by ma zaujímalo prečo sú tu hlavné hviezdy filmu uvedené kdesi v polovici zoznamu dabérov. Silne pochybujem, že v originálnych titulkoch filmu je Nicol uvedená pomaly na konci zoznamu.

Re: Austrália / Australia

PoslaťNapísal: Uto 3.4.2012 07:33:36
od anderson
lubino89 píše:... i keď v upútavke Jackman znel ako Miloslav Král, ale to možno urobili to, čo na Jojke robia často, že zvuk z filmu a obraz spolu nekorešpondujú v upútavke.:)


Mýliš sa. Aj v upútavke bol na Jackmana "nasadený" Kaprálik. Hoci máš pravdu, je tam počuť aj M. Král.

Mimochodom do zoznamu dabérov prosím doplniť aj IVA GOGÁLA.

Re: Austrália / Australia

PoslaťNapísal: Uto 3.4.2012 10:00:15
od slavo
Obsadenie je uvedené podľa IMDB. Gogál je doplnený - zvyšok doplníme v sobotu.