Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 14:12:24

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Kráľ shopping centra / Observe and Report

Kráľ shopping centra / Observe and Report

Poslaťod slavo » Ned 22.4.2012 14:52:30 quicklink

Kráľ shopping centra.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Sklár - Seth Rogen (Ronnie Barnhardt), Dušan Szabo - Ray Liotta (detektív Harrison), Roman Ferienčík - Michael Peña (Dennis), Lenka Košická - Anna Faris (Brandi), Juraj Predmerský - Dan Bakkedahl (Mark), Michal Hallon - Jesse Plemons (Charles), Ján Tréger - John Yuan (John Yuen), Roman Matisko - Matt Yuan (Matt Yuen), Monika Radványiová - Celia Weston (Ronnieho mama), Daniela Mackovičová - Collette Wolfe (Nell), Jakub Ružička - Aziz Ansari (Saddamn), Jozef Domonkoš - Danny McBride (Tony) Ivan Laca - Patton Oswalt, David House (šéf bufetu, policajt), Ivo Gogál, Marek Suchitra a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Kráľ shopping centra / Observe and Report

Poslaťod anderson » Ned 22.4.2012 15:31:26 quicklink

Ďalší stupídny experiment slovenských dabingových tvorcov. Absolútne nehodiaci sa Sklár mi kazil celý, inak veľmi slušný dabing. Po Topoľskom je to zasa krok vedľa, najmä keď uvážim, že Krajčovič nedávno v Nabúchanej exceloval a ja ho beriem ako Rogenovho dvorného a vekom zodpovedajúceho dabéra. --- Mimochodom Lenka Košická tiež "zvláda" dabovať podľa tvorcov kadečo. Keď uvážim, že vekový rozdiel medzi Farisovou a Wardovou (CSI:NY) je 20 rokov, tak jej do portfólia už chýba iba 15-ročná pubertiačka a 80-ročná starena. Každopádne Farisovú zvládla perfektne.
-----------------------------------------------------
Inak Ivo Gogál tu daboval koho ? Lebo som jeho hlas nepostrehol.

A Tréger číta aj titulky.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Kráľ shopping centra / Observe and Report

Poslaťod slavo » Ned 22.4.2012 16:24:54 quicklink

Ivo Gogál daboval Liottovho kolegu z kriminálky. Inak, mám menšiu poznámku k dvojičkám Yuenovcom. Mám pocit, že počas filmu si Matisko a Tréger svoje postavy vymenili - v prvej scéne by to malo byť tak ako uvádzam a v ďalších už opačne.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Sam88 a 39 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.