Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:10:38

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života / Lara Croft...°

Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života / Lara Croft...°

Poslaťod Jandro » Str 25.4.2012 18:36:30 quicklink

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

Lara Croft - Tomb Raider - Kolíska života.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Zuzana Fialová - Angelina Jolie (Lara Croft), Tomáš Maštalír - Gerard Butler (Terry Sheridan), Igor Krempaský - Noah Taylor (Bryce), Vladimír Bartoň - Ciarán Hinds (Jonathan Reiss), Martin Kaprálik - Djimon Hounsou (Kosa), Rastislav Rogel - Til Schweiger (Sean), Jozef Kapec - Chris Barrie (Hillary), Ján Tréger - Simon Yam (Chen Lo), Roman Matisko - Terence Yin (Xien), Pavol Šajmovič - Ronan Vibert (MI6 Agent Calloway), Marek Majeský - Robert Cavanah (MI6 Agent Stevens), Ivan Hlaváček - Daniel Caltagirone (Nicholas Petraki), Patrik Minár - Fabiano Martell (Jimmy Petraki), Jozef Benedik - Jonny Coyne (Gus Petraki), Oľga Solárová - (zákazníčka 1), Martin Vitek, Ladislav Konrád, Tibor Frlajs, Miloš Kanjak, Anna Šulajová - Shirley Chantrell (Shu Mei), Peter Barták (titulky) a ďalší.

Asistentka réžie: Monika Kraupová
Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Dramaturgia: Zoja Rajčoková
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Pripravilo: Štúdio DIMAS pre televíziu Markíza - 26.05.2006

Premiéra: 17.06.2006 (sobota) o cca 20:00 na Markíze

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Petra Vajdová - Angelina Jolie (Lara Croft), Martin Kaprálik - Gerard Butler (Terry Sheridan), Vladimír Kobielský - Noah Taylor (Bryce), Peter Rúfus - Ciarán Hinds (Jonathan Reiss), Martin Vitek - Djimon Hounsou (Kosa), Peter Kočiš - Til Schweiger (Sean), Miroslav Trnavský - Chris Barrie (Hillary + titulky), Kamil Kollárik - Simon Yam (Chen Lo), ?? - Terence Yin (Xien), Roman Matisko - Ronan Vibert (MI6 Agent Calloway), Ivan Šandor - Robert Cavanah (MI6 Agent Stevens), Dušan Cinkota - Daniel Caltagirone (Nicholas Petraki), Jakub Ružička - Fabiano Martell (Jimmy Petraki), Matej Landl - Jonny Coyne (Gus Petraki), Magdaléna Košická - Shirley Chantrell (Shu Mei), Ľubica Konrádová a ďalší.

Vyrobilo: Yes Production pre JOJ Group v roku 2023

Premiéra: 18.01.2024 (JOJ PLUS)

Súvisí s:
Lara Croft - Tomb Raider
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života / Lara Croft...

Poslaťod PeterSD » Str 10.2.2021 02:24:40 quicklink

Pridané na HBO GO.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života / Lara Croft...

Poslaťod Mariuss » Pia 19.1.2024 19:26:36 quicklink

Doplnil som tvorcov, dátum výroby a dátum premiéry dabingu Markízy.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], Skalican762 a 31 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.
cron