Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:44:14

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ja, zloduch / Despicable Me

Ja, zloduch / Despicable Me

Poslaťod Piri » Ned 27.5.2012 01:21:21 quicklink

159525151_22d67f.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDb | CZ VERZIA

V slovenskom znení: Ján Gallovič - Steve Carell (Gru), Andrej Bičan - Jason Segel (Vektor), Ján Greššo - Russell Brand (Dr. Nefario), Marián Slovák - Will Arnett (Perkins), Ivana Klamová - Elsie Fisher (Agnes), Bianka Bucková - Dana Gaier (Edith), Hera Turban - Miranda Cosgrove (Margo), Zuzana Tlučková - Kristen Wiig (slečna Hattie), Oľga Šalagová - Julie Andrews (Gruova mama), Ladislav Konrád - Danny McBride (Fred McDade), Miloslav Kráľ - Rob Huebel (moderátor), René Jankovič - Jack McBrayer (Carnival Barker), Zuzana Vačková - (učiteľka baletu), Dušan Kaprálik - (upratovač), Juraj Predmerský - (Neil Armstrong), Peter Krajčovič, Roman Pomajbo, Boris Al-Khalagi, Tomáš Horváth, Igor Štefuca, Zuzana Kyzeková, Michal Klučka, Miroslav Trnavský, Hana Gajdošová, Igor Krempaský, Jozef Benedik, Peter Kollárik, Frencien Bauer, Zuzana Kapráliková, Michaela Hanudelová a ďalší

Produkcia: Michaela Komorová
Asistentka réžie: Monika Kraupová
Preklad a dialógy: Mirka Brezovská
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Pripravilo: Štúdio Dimas - 2010

Premiéra v kinách: 21.10.2010

Súvisí s:
Ja, zloduch 2, Ja, zloduch 3, Mimoni
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Ja, zloduch / Despicable Me

Poslaťod Piri » Sob 9.6.2012 17:04:48 quicklink

skutocne lahodny dabing! vynikajuca interpretacia a vyber hlasov, zial az na Z. Tluckovu, napriek tomu, ze Tluckova je vyborna daberka a herecka, tak jej hlas na postavu riaditelky sirotinca charakterovo vobec nesadol :?
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 40 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.