Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 03:46:50

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Indián / Grey Owl

Indián / Grey Owl

Poslaťod Piri » Ned 3.6.2012 04:20:38 quicklink

261_5fd92f.jpg
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Štefan Bučko, Renáta Rundová, Dušan Szabo, Juraj Kemka, Dušan Jamrich, Mária Kráľovičová, Eva Rysová, František Kovár, Jozef Švoňavský, Ivan Gogál, Rastislav Sokol, Vladimír Kobielský, Peter Sklár, Daniela Mackovičová, Martin Vitek, Ladislav Konrád, René Jankovič a ďalší.

Zvuk: Róbert Barčák
Produkcia: Patricia Kubovská
Dramaturgia: Eva Vanková
Preklad a dialógy: Alexandra Uhliariková
Réžia slovenského znenia: Jozef Holec
Vyrobilo: Studio 7 s.r.o. pre televíziu Markíza
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Indián / Grey Owl

Poslaťod Piri » Ned 3.6.2012 04:33:06 quicklink

netusim, v ktorom roku bolo toto vyrobene, nakolko sa mi zda, ze som to videl s tymto dabingom aj pred rokom 2007, avsak vychadzam logicky z toho, ze Studio 7 s.r.o. bolo premenovane z Lenox az po 26.1.2007, takze tento dabing musi byt vyrobeny az po tomto datume, inak by v titulkoch bola uvedena vyroba Lenox...

na sme.sk je najstarsi datum pri TV JOJ, titul Indián som na programe Markizy nenasiel, iba tu je najstarsi datum 26.7.2008. ci ide o skutocne prve vysielanie Markizy tohto filmu s tymto dabingom, tazko povedat, nakolko portal http://www.tv-program.24hod.sk ma archiv iba od roku 2008.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.