Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:02:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ako uloviť družičku / Wedding Crashers

Ako uloviť družičku / Wedding Crashers

Poslaťod ladno » Ned 3.6.2012 11:35:02 quicklink

akoulovit.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Owen Wilson (John Beckwith), Peter Sklár - Vince Vaughn (Jeremy Grey), Juraj Predmerský - Christopher Walken (pán Cleary), Zuzana Kapráliková - Rachel McAdams (Claire Clearyová), Vanda Růžičková - Isla Fisher (Gloria Clearyová), Zdena Studenková - Jane Seymour (Kathleen Clearyová), Eva Landlová - Ellen Albertini Dow (babička Mary Clearyová), Michal Domonkoš - Keir O'Donnell (Todd Cleary), Emanuel Hason - Bradley Cooper (Sack Lodge), Dušan Kaprálik - Henry Gibson (otec O'Neil), Jozef Bujdák - David Conrad (Trap) + Geoff Stults (Craig), Barbora Chlebcová - Jennifer Alden (Christina Clearyová), Dušan Vaňo - Ned Schmidtke (Frank Meyers), Miroslav Trnavský - Will Ferrell (Chazz Reinhold + titulky) a ďalší


Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko


Re: Ako uloviť družičku / Wedding crashers

Poslaťod ladno » Ned 3.6.2012 16:19:37 quicklink


Keď si to tak spätne zhrniem, som rád, že som trafil vôbec niekoho :roll: . Mám veľké medzery v hlasoch mladých dabérok, ale to, že som si pomýlil Hasona so Sokolom, ani sám nechápem.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Ako uloviť družičku / Wedding crashers

Poslaťod lubo » Ned 3.6.2012 19:13:25 quicklink

ladno píše:Keď si to tak spätne zhrniem, som rád, že som trafil vôbec niekoho :roll: . Mám veľké medzery v hlasoch mladých dabérok, ale to, že som si pomýlil Hasona so Sokolom, ani sám nechápem.


Nič si z toho nerob, mne sa stále pletie Kobielský s Kemkom, Žiaranová s Willantovou a mnohí iní. Ja si väčšinou len selektívne pamätám postavy z filmov, preto by som asi nedokázal dať dokopy profil film, zatiaľ som to urobil lne trikrát, z toho raz som si to musel počas filmu značiť, raz som si to zázrakom pamätal a raz som to doplnil len selektívne a čakám na ďalšie odvysielanie, aby som to mohol doplniť.:)

A mám veľké medzery v detských hlasoch, pokým mi nelezú na nervy, nezapamätám si ich. :lol:
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Ako uloviť družičku / Wedding Crashers

Poslaťod PeterSD » Sob 16.5.2020 17:20:27 quicklink

Markíza sa opäť "pochlapila" a pár scén vystrihla. Začína to byť už otravné a neúnosné, ako tv nivočí filmy, ale aj seriály. Nestačím sa diviť, ako dva a pol chlapa zmení minutáž z 20min na 15 min. Je to už vrchol.
Jedna vec je vysielať filmy a seriály nevhodné do 15 a zostrihať to na 12. Ak to vysielajú doobeda ok, ale ak po 22hej, nevidím dôvod to vysielať zostrihané. Pravdaže, nemali by vysielať tituly nevhodné do 15 rokov počas dňa.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 35 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.