Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:54:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Mária Antoinetta / Marie Antoinette

Mária Antoinetta / Marie Antoinette

Poslaťod Vavrinec » Ned 10.6.2012 12:59:11 quicklink

Mária Antoinetta.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Tatiana PauhofováKirsten Dunst (Mária Antoinetta), Michal DomonkošJason Schwartzman (Ľudovít XVI), Dagmar Sanitrová - Judy Davis (komtesa de Noailles), Dušan Jamrich - Rip Torn (Ľudovít XV.), Soňa Norisová - Rose Byrne (vojvodkyňa de Polignac), Andrea Kiráľová- Asia Argento (komtesa du Barry), Oľga Belešová - Molly Shannon (princezná Viktória), Hera Turban - Shirley Henderson (princezná Sofia), Emanuel Hason - Danny Huston (cisár Jozef), Soňa Valentová - Marianne Faithfull (Mária Terézia), Zuzana Porubjaková - Mary Nighy (princezná de Lamballe), Alfréd Aczel - Sebastian Armesto (gróf de Provence), Ján Koleník - Jamie Dornan (gróf Fersen), Jeanette Švoňavská - Aurore Clément (vojvodkyňa de Chartres), Pavel Višňovský - Guillaume Gallienne (Vergennes), Roman Ferienčík - James Lance (Leonard), Michal Hallon - Al Weaver (gróf d'Artois), Roman Matisko, Miloslav Kráľ, Igor Štefuca (titulky) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza a TV Doma
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Mária Antoinetta / Marie Antoinette

Poslaťod anderson » Ned 10.6.2012 13:06:55 quicklink

Dušan JamrichJason Schwartzman (Ľudovít XVI), Michal Domonkoš - Rip Torn (Ľudovít XV.)


Film som v slovenčine nevidel, ale myslím, že máš prehodeného Jamricha s Domonkošom. :lol:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Mária Antoinetta / Marie Antoinette

Poslaťod slavo » Ned 10.6.2012 14:30:25 quicklink

anderson píše:
Dušan JamrichJason Schwartzman (Ľudovít XVI), Michal Domonkoš - Rip Torn (Ľudovít XV.)


Film som v slovenčine nevidel, ale myslím, že máš prehodeného Jamricha s Domonkošom. :lol:


Predpokladám, že si to odpisoval z úvodných tituliek, a ak si dobre pamätám, tam bola nejedna chyba. A titulky čítal Igor Štefuca.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Mária Antoinetta / Marie Antoinette

Poslaťod Vavrinec » Ned 10.6.2012 15:23:30 quicklink

slavo píše:
anderson píše:
Dušan JamrichJason Schwartzman (Ľudovít XVI), Michal Domonkoš - Rip Torn (Ľudovít XV.)


Film som v slovenčine nevidel, ale myslím, že máš prehodeného Jamricha s Domonkošom. :lol:


Predpokladám, že si to odpisoval z úvodných tituliek, a ak si dobre pamätám, tam bola nejedna chyba. A titulky čítal Igor Štefuca.

hej hej nejako som si neuvedomil a hej Igor asi neviem isto len som vedel že Štefuca.
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Mária Antoinetta / Marie Antoinette

Poslaťod lubo » Ned 10.6.2012 19:21:47 quicklink

Som sa normálne zľakol toho Jamricha ako Jasona.:D:D Som rád, že je to len chyba, lebo ten dabing vyzerá ako dabing snov a to by bola riadna trhlina v obsadení, škoda, že som to nevidel.:(

Bohužiaľ, v poslednej dobe sa často objavujú chyby v titulkoch. Napríklad v Doktorovi Housovi hovoria dosť často naopak Kobielskeho a Predmerského. Všimol som si to pred tromi týždňami, pred dvomi týždňami to bolo dobre a minulý týždeň zas zle.:(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Mária Antoinetta / Marie Antoinette

Poslaťod Vavrinec » Ned 10.6.2012 20:01:43 quicklink

lubino89 píše:Som sa normálne zľakol toho Jamricha ako Jasona.:D:D Som rád, že je to len chyba, lebo ten dabing vyzerá ako dabing snov a to by bola riadna trhlina v obsadení, škoda, že som to nevidel.:(

Bohužiaľ, v poslednej dobe sa často objavujú chyby v titulkoch. Napríklad v Doktorovi Housovi hovoria dosť často naopak Kobielskeho a Predmerského. Všimol som si to pred tromi týždňami, pred dvomi týždňami to bolo dobre a minulý týždeň zas zle.:(

je to zhon ale isto to nezníži kvality dabingu... a film išiel minulí víkend na TV DOMA ale pred rokom na Markíze čo som si nestihol nahrať ale tento raz to vyšlo. všimol som si že TV nahrávka je i na nete
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.