Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 07:23:21

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Batman a Robin / Batman & Robin

Batman a Robin / Batman & Robin

Poslaťod Dado » Ned 2.9.2012 15:38:34 quicklink

Batman a Robin.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Gogál - George Clooney (Bruce Wayne / Batman), Emanuel Hason - Chris O'Donnell (Dick Grayson / Robin), Jozef Vajda - Arnold Schwarzenegger (Dr. Victor Fries / Pán Freeze), Tatiana Radeva - Uma Thurman (Dr. Pamela Isleyová / Brečtanka), Silvia Šuvadová - Alicia Silverstone (Barbara Wilsonová / Batgirl), Dušan Jamrich - Michael Gough (Alfred Pennyworth), Eduard Bindas - Pat Hingle (komisár James Gordon), Peter Šimun - John Glover (Dr. Jason Woodrue), Ľubica Trégerová - Elle Macpherson (Julie Madisonová), Vladimír Černý, Helena Geregová, Jozef Švoňavský, Miroslav Trnavský a ďalší

Zvukový majster: Radomír Zuzula
Produkcia: Naďa Marákiová
Asistentka réžie: Ľudmila Šurinová
Preklad a dialógy: Vladimír Soják
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Vladimír Černý
Vyrobilo: Štúdio ARTEFAKT pre televíziu Markíza

Súvisí s:
Batman, Batman navždy
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Batman a Robin / Batman & Robin

Poslaťod lubo » Ned 2.9.2012 15:45:21 quicklink

Silvia Šuvadová - Alicia Silverstone (Batgirl / Barbara Wilsonová)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Batman a Robin / Batman & Robin

Poslaťod Piri » Ned 10.1.2016 21:22:33 quicklink

Tohto dabingu je fakt skoda, Radeva a Uma Thurman? Tak toto mi najviac vadilo - jeden vyrazne nevhodny vyber znici cely dojem z dabingu.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Batman a Robin / Batman & Robin

Poslaťod m09 » Pon 11.1.2016 11:03:39 quicklink

Nejde len o Radevu, ale o mnohé iné postavy veď Kroner v tom čase ešte daboval Šandor tiež 2 ústredné postavy teda mali ptriť im . Badgirl u mňa ďalší rušivý moment tam mali obsadiť Košickú na Umu Thurman by som ja osobne radšej počul Podzámsku. Jamrich a Vajda boli u mňa jeddným z mála svetlých momentov dabingu 8-)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Batman a Robin / Batman & Robin

Poslaťod Mariuss » Ned 23.4.2023 14:39:59 quicklink

Doplnení tvorcovia dabingu.

Odvysielané s týmto dabingom to bolo niekedy na prelome tisícročia, dabing bude z roku 1999, alebo 2000.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 46 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.