Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 22:54:31

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Machete / Machete °

Re: Machete / Machete

Poslaťod lubo » Ned 6.9.2015 12:43:40 quicklink

Dopĺňam 2. dabing z Joj.
Štefan Kožka - Danny Trejo (Machete Cortez), Peter Rúfus - Robert De Niro (senátor John McLaughlin), Petra Vajdová - Jessica Alba (Sartana), Jozef Vajda - Steven Seagal (Rogelio Torrez), Kristína Turjanová - Michelle Rodriguez (Luz), Dušan Szabó - Jeff Fahey (Michael Booth), Jozef Švoňavský - Cheech Marin (Padre), Ján Greššo - Don Johnson (Von Jackson),Miloslav Kráľ - Shea Whigham (Sniper), Andrea Somorovská - Lindsay Lohan (April), Peter Sklár - Tom Savini (Osiris Amanpour), Lenka Košická - Alicia Rachel Marek (June +zbor), Zuzana Kyzeková - Ara Celi (reportérka), Michal Hallon - Daryl Sabara (Julio), Jaroslav Žvásta - Billy Blair (Vonov poskok), Martin Kaprálik, Peter Kočiš, Roman Matisko, Zuzana Kyzeková, Lenka Prokopová, Jozef Domonkoš, Miroslav Málek, Tibor Vokoun, Štefan Martinovič, Stanislav Král, Petra Lángová, Miroslav Trnavský, Alžbeta Dvoranová a ďalší.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Machete / Machete

Poslaťod mato46 » Ned 6.9.2015 13:11:22 quicklink

Ďakujem neznámenu režisérovi za obnovenie spojenia Rúfus - De Niro. Zároveň ma potešilo i skvelé spojenie zo seriálu Nash Bridges Jozef Švoňavský - Cheech Marin :D
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Machete / Machete

Poslaťod Dado » Ned 6.9.2015 14:27:01 quicklink

Premiéru filmu avizovala na svojej FB stránke aj Daniela, takže sa dá predpokladať, že dabing malo na starosti toto štúdio.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Machete / Machete

Poslaťod stevo12 » Ned 6.9.2015 16:31:49 quicklink

Ten druhý dabing je naozaj vynikajúci. Na Treja obsadený môj favorit. Neviem či Jamrich nemohol, alebo im DeNiro pripadal v tomto filme mladší, ale konečne som sa toho dočkal. Mimochodom ak ma pamäť nekalme Rúfus naposledy daboval DeNira vo filme Hviezdny prach, ktorého dabing pochádza pravdepodobne z roku 2009!!! Čiže trošku oprášenia nezaškodilo :D .
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Machete / Machete

Poslaťod m09 » Pon 7.9.2015 10:59:39 quicklink

S dabingom TV Joj som maximálne spokojný jedna lepšia kombinácia ako druhá nemám žiadne výhrady môj favorit na Treja je síce Predmerský ale Kožka je u mňa druhá najlepšia možná voľba takže jojka u mňa za tento dabing získala veľa dobrých bodov len tak ďalej :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Machete / Machete

Poslaťod anderson » Pon 7.9.2015 14:10:06 quicklink

Dabing podarený, dokonca Švoňavský na Marina, takže už mohol niekto nájsť aj odvahu a angažovať na Seagala opäť po rokoch Bahúla. Tým pádom by Vajda mohol dabovať Dona Johnsona (ktorého dabuje dokonale, typovo sa k nemu hodí a kto neverí, nech si pozrie na STV Nasha Bridgesa) a bol by to naozaj nezabudnuteľný zážitok. Som zvedavý na pokračovanie.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Machete / Machete

Poslaťod mato46 » Pon 7.9.2015 16:28:47 quicklink

Ja by som tiež ešte aspoň raz chcel Sádelníka Štefana počuť s Bahúlovým hlasom, ale zase berme to z tej lepšej stránky a síce, že to vyzerá tak, že naše dve televízie konečne používajú tých istých spätých dabérov, v tomto prípade Vajdu. Koniec-koncov, Greššo neznel vôbec zle, nakoľko si myslím, že Don Johnson bol v Machete vďaka tomu klobúku a slnečným okuliarom na nespoznanie.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Machete / Machete

Poslaťod padrick » Uto 8.9.2015 14:26:20 quicklink

ferofiha píše:Trejo - Černý je dobrá kombinácia.


Úplne súhlasím. Černý s tým svojim tuhým hlasom nadaboval Treja parádne, preto by ho naňho mohli obsadzovať častejšie. Ale pravdou je, že preferujem Predmerského. :D
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Predchádzajúci

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.