Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 22:33:12

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Oko dravca / Eagle Eye °

Oko dravca / Eagle Eye °

Poslaťod Jakub55 » Pia 14.9.2012 21:23:22 quicklink

Eagle Eye.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Martin Hronský - Shia LaBeouf (Jerry Shaw), Daniela Kuffelová - Michelle Monaghan (Rachel Hollomanová), Judita Bilá - Rosario Dawson (Zoe Perezová), Matej Landl - Michael Chiklis (minister obrany Callister), Marek Majeský - Anthony Mackie (major William Bowman), Matúš Krátky - Ethan Embry (agent Toby Grant), Dušan Jamrich - Billy Bob Thornton (agent Thomas Morgan), Jakub Janák - Cameron Boyce (Sam Holloman), Miroslav Trnavský - Bill Smitrovich (admirál Thompson), Tatiana Kulíšková - Julianne Moore (hlas Aria), Roman Fratrič, Júlia Horváthová, Peter Kollárik, Jozef Kapec, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza a TV Dajto


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Dárius Koči - Shia LaBeouf (Jerry Shaw), Tatiana Pauhofová - Michelle Monaghan (Rachel Hollomanová), Daniela Mackovičová - Rosario Dawson (Zoe Perezová), Matej Landl - Michael Chiklis (minister obrany Callister), Lukáš Frlajs - Anthony Mackie (major William Bowman), Lukáš Dóza - Ethan Embry (agent Toby Grant), Peter Kočiš - Billy Bob Thornton (agent Thomas Morgan), Pavol Šajmovič - Bill Smitrovich (admirál Thompson), Renáta Rundová - Julianne Moore (hlas Aria), Romana Orlická, Ladislav Konrád, Jakub Abrahám, Michal Blaho, Dušan Vaňo, Andrej Kováč a další.

Réžia slovenského znenia: Pavol Šajmovič
Vyrobilo: Štúdio Trigon production pre JOJ Group

Premiéra: 27. 1. 2021 (TV PLUS)
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Oko dravca / Eagle Eye

Poslaťod PeterSD » Uto 9.1.2018 01:33:40 quicklink

Toto je rovnako nevydarený dabing, ako v prípade filmu Uhol pohľadu. Veľká škoda, až na pár detailov.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Oko dravca / Eagle Eye

Poslaťod padrick » Uto 9.1.2018 10:09:37 quicklink

Mne osobne Jamrich na Thorntona sedel, rovnako ako aj v Armageddone. :)
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Oko dravca / Eagle Eye

Poslaťod PeterSD » Uto 26.1.2021 11:59:30 quicklink

2. DABING - TV JOJ

Dárius Koči - Shia LaBeouf (Jerry Shaw), Peter Kočiš - Billy Bob Thornton (agent Thomas Morgan), Renáta Rundová - Julianne Moore (hlas Aria) a ďalší

Neviem, či sa dočkáme lepšieho dabingu alebo horšieho, ktorý JOJ Plus odvysiela už čoskoro.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Oko dravca / Eagle Eye

Poslaťod Jakub55 » Uto 26.1.2021 12:58:25 quicklink

Ja som zvedavý kto bude dabovať Michelle Monaghan v tom dabinhu TV JOJ.
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Oko dravca / Eagle Eye

Poslaťod m09 » Uto 26.1.2021 13:48:14 quicklink

Ja som bol v poslednom čase sklamaný čo to vystrájajú televízie s tým Thortonom. Hlasy ako Predmerský dokonca tu písaný Jamrich z neho robia úplného dôchodcu. Veď on nemá taký starý hlas. Kočiš síce nie je Vajda, ktorý bol zvlášť v škole zvádzania super, ale po tých posledných dabingoch som rád aj za neho. Som zvedavý čo spraví kombinácia Rundová - Moore jednak sa jej zase rozrastie aj tak dosť dlhý zoznam, ale nemuselo by to dopadnúť najhoršie.
Na vyššie spomenutú Michelle Monaghan by som obsadil Škrabákovú ak tam bude taká Turjanová nič sa nedeje. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Oko dravca / Eagle Eye

Poslaťod PeterSD » Štv 28.1.2021 11:59:10 quicklink

Po odvysielaní joj dabingu môžem skonštatovať, že nemáme ani jeden kvalitný dabing, žiaľ, ako to stále býva, po stránke obsadenia. Joj dabing nie je vôbec zvládnutý. Aj keď markizácky je na tom rovnako, vhodným obsadením je aspoň Judita Bilá a Jamrich. Štúdio Trigon patrilo medzi moje obľúbené štúdia, no v poslednej dobe to ide s nimi dole vodou. :(
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Oko dravca / Eagle Eye

Poslaťod m09 » Štv 28.1.2021 12:12:03 quicklink

Po odvysielaní joj dabingu by som to nevidel tak negatívne. LaBeouf sa dal obsadiť aj lepšie (napr. Ferienčík). Pauhofová mi absolútne nesadla tam mala byť jedna z dvojice Škrabáková, Turjanová. So zvyškom obsadenia, zvukom či prekladom som nejaký problém nemal. Musím povedať, že keď sú dve hlavné postavy obsadenie zle kvalita dabingu tým ide dole to určite. Len vravím, že dabing Jojky podstatne je lepší ako Markizácky a nebol by som k nemu úplne kritický. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 49 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.