Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 11:44:29

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Nezabudni na mňa / Remember Me °

Nezabudni na mňa / Remember Me °

Poslaťod Dado » Pon 17.9.2012 20:27:38 quicklink

Nezabudni na mňa.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - RTVS

V slovenskom znení: Přemysl Boublík - Robert Pattinson (Tyler Hawkins), Petra Vajdová - Emilie de Ravin (Ally Craigová), Peter Rúfus - Chris Cooper (seržant Neil Craig), Helena Geregová - Lena Olin (Diane Hirschová), Juraj Hrčka - Tate Ellington (Aidan Hall), Tamara Grožáková - Ruby Jerins (Caroline Hawkinsová), Pavel Višňovský - Pierce Brosnan (Charles Hawkins), Milada Rajzíková, Rastislav Sokol, Tibor Vokoun, Mária Landlová, Jozef Bujdák, Jozef Domonkoš, Petra Gažíková-Lángová, Jakub Ružička, Jeanette Švoňavská, Miroslav Babják a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvuk: Norbert Bóka
Produkcia: Ružena Zindlerová
Asistentka réžie: Mária Vaňková
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Alena Vašečková
Réžia: Yvetta Weiszová
Vyrobila: Slovenská televízia pre RTVS - 2012

Premiéra: 17. 9. 2012 (Jednotka)

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Lukáš Frlajs - Robert Pattinson (Tyler Hawkins), Alžbeta Dvoranová - Emilie de Ravin (Ally Craigová), Dušan Szabó - Chris Cooper (seržant Neil Craig), Katarína Križanová - Lena Olin (Diane Hirschová), Tomáš Majláth - Tate Ellington (Aidan Hall), Bianka Bucková - Ruby Jerins (Caroline Hawkinsová) + Caitlyn Rund (11-ročná Alyssa Craigová), Ivo Gogál - Pierce Brosnan (Charles Hawkins), Romana Orlická - Emily Wickersham (blondínka) + Tricia Paoluccio (recepčná) + Andrea Navedo (Caroline učiteľka), Pavol Šajmovič - Gregory Jbara (Les Hirsch) + Chris McKinney (Leo) + Scott Nicholson (dôstojník), Petra Gažíková-Lángová - Kate Burton (Janine) + Olga Merediz (Aidanova profesorka) + Martha Plimpton (Alyssina mama) + Angela Pietropinto (čašníčka) + Lee Brock (napätá mama) + Jane Harnick (mama dievčatka), Ladislav Konrád - David Deblinger (profesor) + Ebrahim Jaffer (čašník) + Eugene Levy (Jimov otec - záber z kina), Jakub Abrahám, Dušan Vaňo, Andrej Kováč, Daniel Ratimorský (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Pavol Šajmovič
Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production pre JOJ Group

Premiéra: 10. 9. 2020 (TV PLUS)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Nezabudni na mňa / Remember Me

Poslaťod arual » Pia 11.9.2020 08:37:56 quicklink

Včera večer šiel tento film na Pluske. Z toho, čo som zachytila, Pierca Brosnana daboval Ivo Gogál a Chrisa Coopera Dušan Szabo. Postavu Ally tipujem na Alžbetu Dvoranovú. Dabérov Roberta Pattinsona a Tata Ellingtona som nevedela určiť. Pár vedľajších postáv mal Ladislav Konrád.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Nezabudni na mňa / Remember Me

Poslaťod forneus1 » Pia 11.9.2020 14:10:05 quicklink

Cize novy dabing? Polroka dozadu siel Drsnak v na Pluske v pohode so starym dabingom STV, a tuto je zazracne znova nejaky problem. Vysvetli mi niekto tuto logiku Jojky?
Súčasná zostava: VHS/DVD Daewoo SD-7500E, VHS Aiwa FX5200, VHS Sony SLV-E170, VHS Panasonic NV-SD407, DVD rekordér Panasonic DMR-EX83
Obrázok užívateľa
forneus1
100+
 
Príspevky: 264
Registrovaný: Sob 5.1.2019 00:30:07

Re: Nezabudni na mňa / Remember Me

Poslaťod PeterSD » Pia 11.9.2020 18:00:34 quicklink

Tak Pattisona daboval Lukas Frlajs. Opat obsadenie na zamyslenie.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 40 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.