Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 15:46:24

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Centurion / Centurion

Centurion / Centurion

Poslaťod lubo » Pon 8.10.2012 14:22:19 quicklink

Centurion.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Szabo - Michael Fassbender (Centurion Quintus Dias), Pavol Topoľský - Dominic West (generál Titus Flavius Virilus), Tomáš Horváth - JJ Feild (Thaxus), Pavel Višňovský - Liam Cunningham (Brick), Daniela Mackovičová - Imogen Poots (Arianne), Peter Krajčovič - Noel Clarke (Macros), Ivan Gogál - Paul Freeman (guvernér Agricola), René Jankovič - Lee Ross (Septus), Juraj Predmerský - Ulrich Thomsen (Gorlacon), Martin Zatovič - Riz Ahmed (Tarak), Roman Ferienčík - Dimitri Leonidas (Leonidas), Boris Farkaš - David Morrissey (Bothos), Zuzana Kyzeková - Rachael Stirling (Druzilla), Štefan Kožka - Andreas Wisniewski (veliteľ Gratus), Rastislav Sokol (titulky), Tibor Vokoun, Ladislav Konrád a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza a TV Dajto
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Centurion / Centurion

Poslaťod lubo » Pon 8.10.2012 14:28:02 quicklink

Napriek tomu, že všade na plagátoch k tomuto filmu sa vyskytuje Olga Kurylenko, v tomto filme vôbec nehovorí. A tým pádom by narušila v slovenčine čítané titulky na začiatku a tak pri jej mene prečítali Danielu Mackovičovú, ktorá dabuje Imogen Poots, pri ktorej mene zas prečítali Andreu Karnasovú.

Info odo mňa je skúpe, pretože som si nerobil poznámky, myslel som si, že tento film obsiahne niektorí z ostatných členov tohto fóra, preto som napísal len na čo si spomínam. Dávali to pred dvomi týždňami. Pokiaľ niekto vie viac, rád tam pridám viac informácií.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Centurion / Centurion

Poslaťod PeterSD » Pia 4.11.2016 17:02:12 quicklink

13.11 bude premiéra 2. dabingu na JOJke.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Centurion / Centurion

Poslaťod stevo12 » Pia 18.11.2016 21:52:52 quicklink

Neviem odkiaľ berieš tieto informácie, ale minimálne v archíve je to v cz dabingu.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Centurion / Centurion

Poslaťod anderson » Pia 18.11.2016 23:16:13 quicklink

Na JOJ to vysielali po česky. A nebolo to poprvykrat. Tentokrat ak mi niekto zacne tvrdit, ze bol slovensky dabing, tak nebol. Mam to nahrate. :lol:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Centurion / Centurion

Poslaťod PeterSD » Pia 18.11.2016 23:32:24 quicklink

Ozaj česky? V tomto prípade sa ospravedlňujem za mylné informácie. Udivuje ma teda, že to išlo s cz. :(
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Centurion / Centurion

Poslaťod Dado » Pia 18.11.2016 23:35:42 quicklink

Zaplatenie pokuty za porušenie zákona (ak nejaká vôbec bude udelená) asi televíziu vyjde lacnejšie než výroba nového dabingu. :lol:
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Centurion / Centurion

Poslaťod dementus996 » Pia 15.4.2022 22:49:54 quicklink

lubo píše:Napriek tomu, že všade na plagátoch k tomuto filmu sa vyskytuje Olga Kurylenko, v tomto filme vôbec nehovorí. A tým pádom by narušila v slovenčine čítané titulky na začiatku a tak pri jej mene prečítali Danielu Mackovičovú, ktorá dabuje Imogen Poots, pri ktorej mene zas prečítali Andreu Karnasovú.

Info odo mňa je skúpe, pretože som si nerobil poznámky, myslel som si, že tento film obsiahne niektorí z ostatných členov tohto fóra, preto som napísal len na čo si spomínam. Dávali to pred dvomi týždňami. Pokiaľ niekto vie viac, rád tam pridám viac informácií.:)

Pripojím sa k tebe. Práve som to pozrel celé a za celý film nepovedal nikto ani slovo Karnasovej hlasom, jedine, že by robila pazvuky nemej Kurylenko. Akurát Thaxa nedabuje Hronský ale Horváth. Každopádne pripájam svoje poznámky.

Ivan Gogál - Paul Freeman (guvernér Agricola), Tomáš Horváth - JJ Field (Thax), René Jankovič - Lee Ross (Septus), Juraj Predmerský - Ulrich Thomsen (Gorlacon), Martin Zatovič - Riz Ahmed (Tarak), Roman Ferienčík - Dimitri Leonidas (Leonidas), Boris Farkaš - David Morrissey (Bothos), Zuzana Kyzeková - Rachael Stirling (Druzilla), Štefan Kožka - Andreas Wisniewski (veliteľ Gratus), Rastislav Sokol (titulky), Tibor Vokoun, Ladislav Konrád
dementus996
Updater
 
Príspevky: 849
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.