Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 14:31:08

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Boxer / Fighter / The Fighter °

Boxer / Fighter / The Fighter °

Poslaťod Dado » Str 10.10.2012 20:14:43 quicklink

Boxer.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - RTVS

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Mark Wahlberg (Micky Ward), René Jankovič - Christian Bale (Dicky Eklund), Barbara Kelíšková - Amy Adams (Charlene Flemingová), Monika Radványiová - Melissa Leo (Alice Wardová), Ivan Romančík - Jack McGee (George Ward), Peter Rúfus, Štefan Kožka, Judita Bilá, Katarína Križanová, Zuzana Kyzeková, Martin Zatovič, Peter Kollárik, Rastislav Sokol, Miroslav Trnavský, Alfréd Aczel, Michaela Drotárová, Miloš Kanjak, Jeanette Švoňavská, Marián Lipták a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvuk: Peter Heriban
Produkcia: Zdenka Večerná
Asistentka réžie: Patricia Kubovská
Preklad a dialógy: Roman Tomeček
Dramaturgia: Alena Vašečková
Réžia: Ivo Tomeček
Vyrobila: Slovenská televízia pre RTVS - 2012

Premiéra: 10. 10. 2012 (Jednotka)

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Mark Wahlberg (Micky Ward), Vladimír Kobielský - Christian Bale (Dicky Eklund), Jana Wagnerová - Amy Adams (Charlene Flemingová), Jana Valocká - Melissa Leo (Alice Wardová), Ivan Vojtek ml. - Jack McGee (George Ward), Romana Orlická - Alison Folland (Laurie Carrollová), Roman Matisko - Sean Patrick Doherty (Jimmy), Petra Gažíková-Lángová - Chanty Sok (Karen), Ladislav Konrád, Peter Makranský, Miroslav Trnavský, Martin Vitek, Tibor Vokoun, Martin Hronský (titulky) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV PLUS v premiére 10. 1. 2021
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Boxer / Fighter / The Fighter

Poslaťod Jandro » Str 10.10.2012 23:46:14 quicklink

dobré, že nepridali Wahlbergovi nového dabéra do zbierky ... už ich má aj tak dosť ;)
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Boxer / Fighter / The Fighter

Poslaťod lubo » Štv 11.10.2012 15:21:51 quicklink

Kulíšková na Amy Adams znie ako hrozne nevydarený vtip.:(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Boxer / Fighter / The Fighter

Poslaťod slavo » Štv 11.10.2012 16:31:24 quicklink

lubino89 píše:Kulíšková na Amy Adams znie ako hrozne nevydarený vtip.:(


Pozor! Mám pocit, že ju dabovala BARBARA KELÍŠKOVÁ !!! Nie Tatiana Kulíšková. Film som nevidel, ale zdá sa mi, že v obsadení tohto filmu Kelíšková bola. Prosím, overte to, nech tu nevisia bludy. Ďakujem.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Boxer / Fighter / The Fighter

Poslaťod Dado » Štv 11.10.2012 20:26:08 quicklink

Ospravedlňujem sa za tú Tatianu Kulíškovú, Amy Adams skutočne dabovala Barbara Kelíšková. Film som zapol práve v momente, keď čítali na začiatku pri mene herečky aj jej dabérku a kvôli podobnosti mien som si ich v tej rýchlosti pomýlil. Potom som to chcel ešte v ten večer po filme opraviť, lenže stránka bola dočasne nedostupná, takže opraviť som to mohol až teraz.
Inak ešte k dabingu, osobne som trochu sklamaný, nepozdáva sa mi totiž kombinácia Christian Bale a René Jankovič, o to viac, keď sa v dabingu a dokonca pri ďalšej hlavnej postave prezentoval dabingom Martin Kaprálik, ktorý je pre mňa dvorným Baleovým dabérom.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Boxer / Fighter / The Fighter

Poslaťod lubo » Pia 12.10.2012 17:43:58 quicklink

Ja som to tiež nevidel, ale v obsadení ma Kulíšková naplašila, Kelíškovú si viem predstaviť.:) Ohľadom Balea, keďže som to nevidel, tak by som sa k tomu asi nemal vyjadrovať, ale tiež sa mi to takto "papierovo" nepozdáva.:(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Boxer / Fighter / The Fighter

Poslaťod PeterSD » Pon 4.1.2021 10:05:16 quicklink

Čoskoro na JOJke. Som zvedavý, s akým dabingom.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Boxer / Fighter / The Fighter

Poslaťod m09 » Pon 11.1.2021 14:08:21 quicklink

Videl som len kúsok lebo film ma veľmi nebavil, ale Bale bol Kobielský a Wahlberg Šandor. Zvyšok obsadenia hádam doplní niekto kto film sledoval. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Boxer / Fighter / The Fighter °

Poslaťod fajnes » Sob 6.2.2021 11:59:42 quicklink

Dabing na JOJ bol určite o niečo lepší ako RTVS. Prekvapilo ma neobsadenie Kaprálika ani na jednu z postáv. No vzhľadom na charakter postavy Balea sedel Kobielský výborne. Šandor tiež bez výhrad.

Amy Adams nahovorila Jana Wagnerová.
fajnes
100+
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 6.1.2011 09:33:10


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.