Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:49:56

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Princ z Perzie: Piesky času / Prince of Persia: The Sands…

Princ z Perzie: Piesky času / Prince of Persia: The Sands…

Poslaťod Dado » Sob 13.10.2012 19:42:22 quicklink

Prince of Persia: The Sands of Time

Princ z Perzie - Piesky času.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Vladimír Kobielský - Jake Gyllenhaal (Dastan), Jana Majeská - Gemma Arterton (Tamina), Juraj Predmerský - Ben Kingsley (Nizam), Ivan Gogál - Alfred Molina (šejk Amar), Miloš Kanjak - Steve Toussaint (Seso), Jakub Gogál - Toby Kebbell (Garsiv), Kamil Mikulčík - Richard Coyle (Tus), František Kovár - Ronald Pickup (kráľ Sharaman), Ondrej Kaprálik - Reece Ritchie (Bis), Štefan Bučko - Gísli Örn Garðarsson (vodca asasínov), Jozef Benedik - Christopher Greet (správca Alamatu), Marek Suchitra - William Foster (malý Dastan), Jakub Janák - Elliot James Neale (malý Bis), Milan Bahúl (rozprávač), Daniel Žulčák (titulky) a ďalší

Preklad: Peter Sýkora
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Vyrobila: Spoločnosť Dimas pre televíziu JOJ - 2012
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Princ z Perzie: Piesky času / Prince of Persia: The Sand

Poslaťod Dado » Sob 13.10.2012 19:45:01 quicklink

Film som v TV nepozeral a predpokladal som, že ho hneď doplní niekto iný. Keďže sa tak nestalo, doplnil som nejaké informácie, ale to je všetko, čo som si zapamätal z televíznych upútaviek. Bol by som preto rád, až by sa našiel niekto, kto by doplnil zvyšok obsadenia.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Princ z Perzie: Piesky času / Prince of Persia: The Sand

Poslaťod lubo » Ned 14.10.2012 13:13:16 quicklink

Jana Majeská - Gemma Arterton (Tamina), Ivan Gogál - Alfred Molina (Sheik Amar), Přemysl Boublík - Toby Kebbell (Garsiv) , Kamil Mikulčík - Richard Coyle (Tus), Štefan Bučko - Gísli Örn Garðarsson (vodca Hassasinov).

To je všetko, čo si pamätám.:(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 48 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.