Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:03:09

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Daredevil / Daredevil: Obhajca nevinných / Daredevil °

Daredevil / Daredevil: Obhajca nevinných / Daredevil °

Poslaťod ladno » Sob 13.10.2012 22:53:47 quicklink

Daredevil.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA (Daredevil)

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Ben Affleck (Matt Murdock / Daredevil), Bibiana Ondrejková - Jennifer Garner (Elektra Natchiosová), Matej Landl - Michael Clarke Duncan (Wilson Fisk / Kingpin), Peter Kočiš - Colin Farrell (Bullseye), Ján Tréger - Jon Favreau (Franklin „Foggy“ Nelson), Miroslav Trnavský - Joe Pantoliano (Ben Urich), Jozef Kapec - Leland Orser (Wesley Owen Welch), Frencien Bauer - Scott Terra (mladý Matt), Ladislav Konrád - Erick Avari (Nikolas Natchios), Jozef Švoňavský - Paul Ben-Victor (Jose Quesada), Pavol Šajmovič - David Keith (Jack Murdock), Ján Venéni - Derrick O'Connor (otec Everett), Tibor Frlajs, Štefan Mandžár (titulky) a iní.

Zvuk: Peter Granec
Produkcie: Jana Polakovičová
Asistentka réžie: Mária Peciarová
Preklad: Michal Gašpar
Dialógy: Monika Radványiová
Dramaturgia: Zoja Rajčoková
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Enter pre televíziu Markíza

Premiéra: 13.11.2010

2. DABING - TV JOJ (Daredevil: Obhajca nevinných)

VIDEO

V slovenskom znení: Vladimír Kobielský - Ben Affleck (Matt Murdock / Daredevil), Vanda Růžičková - Jennifer Garner (Elektra Natchiosová), Ivan Gogál - Michael Clarke Duncan (Wilson Fisk / Kingpin), Alfréd Aczel - Colin Farrell (Bullseye), Martin Hronský - Jon Favreau (Franklin „Foggy“ Nelson), Martin Kaprálik - Leland Orser (Wesley Owen Welch), František Kovár - Erick Avari (Nikolas Natchios), Matej Landl - Joe Pantoliano (Ben Urich), Juraj Predmerský - Paul Ben-Victor (Jose Quesada), Štefan Martinovič, Ladislav Konrád, Ľubica Očková-Konrádová, Marián Lipták, Dušan Vaňo, Ján Tréger (titulky) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ a JOJ Plus


Premiéra: 24.4.2015
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Daredevil / Daredevil

Poslaťod lubo » Ned 14.10.2012 12:53:41 quicklink

O existencií tohto dabingu som nemal ani poňatia. Pamätám si, že som to videl na STV, kde to bolo po česky. Čiže Colin Farrell vyfasoval ďalšieho dabéra do zbierky. :D
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Daredevil / Daredevil

Poslaťod rAn » Ned 2.12.2012 17:41:49 quicklink

Vyrobilo štúdio ENTER.
Obrázok užívateľa
rAn
Facebook tím
 
Príspevky: 242
Registrovaný: Uto 11.1.2011 20:51:02
Bydlisko: Žilinský kraj

Re: Daredevil / Daredevil

Poslaťod PeterSD » Ned 15.2.2015 15:44:55 quicklink

Nahrávku mám z premiéry z dňa 13.11.2010
Skvelý dabing, len škoda, že film až taký skvelý nebol.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Daredevil / Daredevil

Poslaťod stevo12 » Sob 25.4.2015 14:04:14 quicklink

Včera na jojke nový dabing: Vladimír Kobielský - Ben Affleck (Matt Murdock / Daredevil), Ivan Gogál - Michael Clarke Duncan (Wilson Fisk / Kingpin), Matej Landl - Joe Pantoliano (Ben Urich), Ján Tréger ...
V tej chvíľke, ktorú som videl sa objavil aj Farrell, ktorý to poriadne schytal. Nestihol som identifikovať dabéra, no zdalo sa mi, že to bol Martin Vitek. Na jojke odvysielané pod názvom Daredevil: Obhajca nevinných.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Daredevil / Daredevil

Poslaťod PeterSD » Sob 25.4.2015 14:47:11 quicklink

Bohužiaľ, dabing jojky je úplne zbytočný, nevhodné obsadenie, už to nie je ono. Počúval som a počúval, no nevedel som sa stotožniť s viacerými postavami. Kobielský sa na to vôbec nehodil. Skôr by som uvítal Martina Kaprálika alebo Juraja Kemku. Vanda Růžičková bola voľba, ešte horšia, než Kobielský, vôbec sa Elektre nehodil ten hlas a vôbec nebol stotožnený a ani dobre prevedený. A najhoršie obsadený bol tuším Colin Farrell, kde ho obsadil Alfréd Aczel. Úplne, ale úplne nevhodné obsadenie, spolu s Vandou Ružičkovou. Ani Ivan Gogál ma už nijako neprekvapil. Čo som ešte postrehol, tak to boli aj chybné dialógy. A čo bolo naozaj počuteľné a rezalo mi to uši, bolo to, keď na konci filmu zvolal detektív, že kde je ten, nie s.w.a.t. (svot), ale ,,set" alebo ,,svet" :D, neviem už presne. Takže toľko k celému dabingu.

Zachytil som ešte, čo sa týka obsadenia, okrem spomenutých od steva12:
Na Jojke pod názvom Daredevil: Obhajca nevinných

Juraj Predmerský- Paul Ben-Victor (Jose Quesada), Štefan Martinovič (kňaz), Martin Hronský - Jon Favreau (Franklin 'Foggy' Nelson), Vanda Růžičková - Jennifer Garner (Elektra Natchiosová), František Kovár - Erick Avari (Nikolas Natchios), Martin Kaprálik - Leland Orser (Wesley Owen Welch), Ján Tréger (titulky a komenty), Ladislav Konrád, Ľubica Očková-Konrádová, Alfréd Aczel - Colin Farrell (Bullseye), Marián Lipták, Dušan Vaňo a ďalší

Premiéra: 24.4.2015
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 34 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.