Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:37:58

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Haloweenska noc / Trick 'r Treat

Haloweenska noc / Trick 'r Treat

Poslaťod lubo » Pia 2.11.2012 13:31:43 quicklink

Haloweenska noc.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ján Tréger - Dylan Baker (Steven), Kristína Turjanová - Leslie Bibb (Emma), Alžbeta Dvoranová - Anna Paquin (Laurie), ??? - Britt McKillip (Marcy), Alexander Barot - Alberto Ghisi (Chip), Michaela Drotárová - Lauren Lee Smith (Danielle), Michal Hallon - Jean-Luc Bilodeau (Schrader), Patrícia Willantová - Rochelle Aytes (Maria), Miroslava Grožáková - Isabelle Deluce (Sara), Juraj Predmerský - Brian Cox (pán Kreeg), Ivan Šandor - Tahmoh Penikett (Henry), Terezka Kočišová - Samm Todd (Rhonda), Jakub Janák - Connor Christopher Levins (Billy), Miroslav Babják - Matthew Kevin Anderson (predavač), Martin Vitek (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Haloweenska noc / Trick ´r ´Treat

Poslaťod lubo » Pia 2.11.2012 13:35:23 quicklink

Ak má niekto nahratý tento film, prosím môžete mi doplniť postavu Macy a prípadne ešte iné. Časť filmu som nevidel, lebo sa prekrýval s Kráľovnou Alžbetou. Na začiatku filmu boli čítané titulky (cez reklamnú pauzu na Jojke), ale asi som si nestihol zapísať všetky detské hlasy, keďže ich všetky nepoznám, nepomohlo mi, ani to, že som 80 % filmu videl. :(

Ešte k názvu, niekde je tvar zhodný s češtinou Halloweenska noc, inde je nejaký viac adaptovaný do slovenčiny Haloweenska noc.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.