Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:37:56

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk °

Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk °

Poslaťod slavo » Sob 3.11.2012 22:29:34 quicklink

Neuveriteľný Hulk.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Dušan Cinkota - Edward Norton (Bruce Banner), Lenka Prokopová - Liv Tyler (Betty Rossová), Miroslav Trnavský - Tim Roth (Emil Blonsky), František Kovár - William Hurt (generál Ross), Matúš Krátky - Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Stanislav Král - Ty Burrell (Leonard), Jana Valocká - Christina Cabot (veliteľka Kathleen Sparrová), Miloš Kanjak - Lou Ferrigno (strážnik), Ivan Laca - Paul Soles (Stanley), Tibor Vokoun - Rickson Gracie, Stan Lee (inštruktor, muž z Milwaukee), Juraj Kemka - Rick Cordeiro (taxikár), Miroslav Málek - P.J. Kerr (Wilson), Jakub Gogál - Nicholas Rose (McGee), Jozef Domonkoš, Daniel Žulčák (titulky) a ďalší.

Preklad a dialógy: Elena Grohová
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Vyrobila: Spoločnosť Dimas pre televíziu JOJ - 2012

Premiéra: 03.11.2012 (TV JOJ)

2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Tomáš Horváth - Edward Norton (Bruce Banner), Lenka Košická - Liv Tyler (Betty Rossová), Marek Majeský - Tim Roth (Emil Blonsky), Štefan Bučko - William Hurt (generál Ross), Vladimír Kobielský - Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Rastislav Sokol - Ty Burrell (Leonard), Petra Gažíková-Lángová - Christina Cabot (veliteľka Kathleen Sparrová), Jozef Bujdák - Lou Ferrigno (strážnik), Peter Kočiš - Robert Downey Jr. (Tony Stark), Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2014

Premiéra: 23.11.2014 (TV Markíza)

Súvisí s:
Iron Man, Neuveriteľný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: Prvý Avenger, Avengers: Pomstitelia, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svet, Captain America: Zimný vojak, Strážcovia Galaxie, Avengers 2: Vek Ultrona, Ant-Man, Captain America: Občianska vojna, Doctor Strange, Strážcovia Galaxie 2, Spider-Man: Návrat domov, Thor: Ragnarok, Čierny panter, Avengers: Nekonečná vojna, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Ďaleko od domova, "WandaVision", "Falcon a Zimný vojak", "Loki", Čierna vdova, Čo keby…?, Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, Eternals, "Hawkeye", Spider-Man: Bez domova, "Moon Knight", Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva, "Ms. Marvel", Thor: Láska a hrom, "Ja som Groot", "She-Hulk: Neuveriteľná právnička, Čierny Panter: Navždy Wakanda, Strážcovia Galaxie: Sviatočný špeciál
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod ladno » Sob 3.11.2012 23:30:18 quicklink

Film som nepozeral celý, inak sa mi dabing však celkom páčil, aj napriek tomu, že na Rotha mal ísť Sklár. Mám však dve otázky:
1. Pokiaľ viem, tak na Markíze tento film nešiel (ale nehádam sa, môžem sa mýliť), takže "Odvysielané na TV Markíza" asi bude preklep, že? Aj tak keby na MKZ šiel, nemyslím, že by JOJka preberala dabing od MKZ, to by bolo prvýkrát za dlhú dobu, takže je to len preklep?
2. Ako sa to vlastne má s Dušanom Cinkotom? Zaregistroval som ho už v niekoľkých dabingoch z poslednej doby - už je zas vonka alebo je ten dabing (spolu s dabingom Larga Wincha II a pár epizódami Pekelnej kuchyne) taký starý, že ešte stihol dabovať predtým, než ho zavreli?
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod slavo » Sob 3.11.2012 23:37:20 quicklink

ladno píše:1. Pokiaľ viem, tak na Markíze tento film nešiel (ale nehádam sa, môžem sa mýliť), takže "Odvysielané na TV Markíza" asi bude preklep...
2. Ako sa to vlastne má s Dušanom Cinkotom...


1. Áno, Markíza bola preklep, ospravedlňujem sa.
2. Dušan Cinkota je na slobode, do dabingu normálne chodí.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod Dado » Ned 4.11.2012 14:44:25 quicklink

Nevie niekto náhodou, kto v záverečnej scéne daboval postavu Tonyho Starka (Robert Downey Jr.)? Bol to ten hlas, ktorý čítal vo filme titulky alebo iné nápisy v angličtine, ja osobne by som to tipoval na Jakuba Rybárika, ale nie som si tým vôbec istý.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod slavo » Ned 4.11.2012 15:09:27 quicklink

Dado513 píše:Nevie niekto náhodou, kto v záverečnej scéne daboval postavu Tonyho Starka (Robert Downey Jr.)? Bol to ten hlas, ktorý čítal vo filme titulky alebo iné nápisy v angličtine, ja osobne by som to tipoval na Jakuba Rybárika, ale nie som si tým vôbec istý.


Aj ja predpokladám, že to bol Rybárik. Dnes sa to ešte pokúsim porovnať. Ten hlas myslím daboval aj Petra Mensaha na začiatku filmu.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod lubo » Ned 4.11.2012 17:16:51 quicklink

Ešte šťastie, že som profil tohto filmu nevytváral ja. :D Pretože ja som tam Majeskú vôbec nespoznal, znela úplne inak ako v iných filmoch a seriáloch. Myslel som si, že je to Lenka Prokopová. :)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod slavo » Ned 4.11.2012 17:22:59 quicklink

lubino89 píše:Ešte šťastie, že som profil tohto filmu nevytváral ja. :D Pretože ja som tam Majeskú vôbec nespoznal, znela úplne inak ako v iných filmoch a seriáloch. Myslel som si, že je to Lenka Prokopová. :)


Aj ja tú Majeskú ešte preverujem, nie som si istý na 100%
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod mato46 » Ned 23.11.2014 20:14:29 quicklink

Tak dnes som to videl (škoda že len úplný koniec) na Markíze a Williama Hurta daboval Štefan Bučko. Downeyho Jr. zasa Peter Kočiš. Neviem či to bol kompletný redabing, alebo boli zmenení len niektorí dabéri ako je už u Dimasu zvykom.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod Dado » Ned 23.11.2014 20:28:12 quicklink

Ja som tiež videl len kúsok, takže z toho, čo som zachytil + to, čo spomínal už kolega vyššie:

Tomáš Horváth - Edward Norton (Bruce Banner), Lenka Košická - Liv Tyler (Betty Rossová), Marek Majeský - Tim Roth (Emil Blonsky), Štefan Bučko - William Hurt (generál Ross), Vladimír Kobielský - Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Peter Kočiš - Robert Downey Jr. (Tony Stark)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Neuveriteľný Hulk / The Incredible Hulk

Poslaťod PeterSD » Pon 24.11.2014 00:25:56 quicklink

Doplnený 2. dabing
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.