Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 14:55:30

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Hore / Up

Hore / Up

Poslaťod slavo » Str 2.1.2013 00:01:56 quicklink

Hore.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

KINODABING

V slovenskom znení: Anton Vaculík - Edward Asner (Carl Fredricksen), Ivan Krivosudský - Christopher Plummer (Charles Muntz), Bianka Bucková - Jordan Nagai (Russell), René Jankovič - Bob Peterson (Dog), Marek Majeský - Bob Peterson (Alfa), Martin Mňahončák - Delroy Lindo (Beta), Peter Kollárik - Jerome Ranft (Gama), Jozef Benedik - John Ratzenberger (robotnícky predák Tom), Roman Pomajbo - David Kaye (hlásateľ kinožurnálu), Hana Barbora Zaťková - Elie Docter (malá Ellie), Emil Fraňo - Jeremy Leary (malý Carl), Jeanette Švoňavská - Mickie McGowan (policajtka Edith), Martin Hronský - Danny Mann (robotník Steve), Juraj Predmerský - Donald Fullilove (ošetrovateľ George), Gregor Hološka - Jess Harnell (ošetrovateľ AJ), Tibor Frlajs - Pete Docter (veliteľ družiny Strauch)

Preklad a úprava: Daniel Feranec, Dušan Hájek
Zvuk: Slávo Solovic, Peter Ondrejička, Ľubor „Karol“ Krištof
Výroba: Karol Trnka
Vedúci výroby a supervízia: Dušan Hájek
Kreatívny supervízor: Maciej Eyman
Réžia slovenského znenia: Michal Spišák
Slovenská verzia: Saturn Entertainment v štúdiu Creative Music House - 2009
Mixing studio: Shepperton International
Produkcia slovenskej verzie: Disney Character Voices International, Inc.

Premiéra v kinách: 27. 8. 2009

Súvisí s:
"Dogove dni"
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Hore / Up

Poslaťod ladno » Str 2.1.2013 00:20:05 quicklink

To nemyslíte vážne. Russella dabovala Bianka Bucková? Ak toto nie je chyba, tak to si ma teraz šokoval. Film som videl už dávnejšie, ale dabing bol naozaj fantastický, ani som nepostrehol, že by Russella mohlo dabovať dievča. A Doga nedaboval Roman Pomajbo? Nejdem sa hádať, nepozeral som, ale z nejakého dôvodu som mal v hlave zafixované, že to bol práve on, asi to ale bude chyba.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Hore / Up

Poslaťod slavo » Str 2.1.2013 00:31:26 quicklink

ladno píše:To nemyslíte vážne. Russella dabovala Bianka Bucková? Ak toto nie je chyba, tak to si ma teraz šokoval. Film som videl už dávnejšie, ale dabing bol naozaj fantastický, ani som nepostrehol, že by Russella mohlo dabovať dievča. A Doga nedaboval Roman Pomajbo? Nejdem sa hádať, nepozeral som, ale z nejakého dôvodu som mal v hlave zafixované, že to bol práve on, asi to ale bude chyba.


Ono by ani nebolo správne, keby to niekto rozpoznal. Čo sa týka ďalších postáv, platí všetko napísané :)
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.