Aktuálny čas je Sob 20.4.2024 08:15:35

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Hádaj, kto príde / Hádaj kto? / Guess Who °

Hádaj, kto príde / Hádaj kto? / Guess Who °

Poslaťod Dado » Str 2.1.2013 14:07:22 quicklink

Hádaj, kto príde.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA (Hádaj, kto príde)

V slovenskom znení: Matej Landl - Bernie Mac (Percy Jones), Juraj Kemka - Ashton Kutcher (Simon Green), Judita Bilá - Zoe Saldana (Theresa Jonesová), Ivan Gogál - Hal Williams (Howard Jones), Elena Podzámska - Kellee Stewart (Keisha Jonesová), Ján Gallovič - Robert Curtis Brown (Dante), Vladimír Kobielský - RonReaco Lee (Reggie), Peter Rúfus - Phil Reeves (Fred), Martin Kaprálik, Zuzana Porubjaková, Martin Vitek a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza - 8.11.2008


2. DABING - TV JOJ (Hádaj kto?)

V slovenskom znení: Ivan Gogál - Bernie Mac (Percy Jones), Kamil Kollárik - Ashton Kutcher (Simon Green), Petra Vajdová - Zoe Saldana (Theresa Jonesová), Bibiana Ondrejková - Judith Scott (Marilyn Jonesová), Miroslava Belancová - Kellee Stewart (Keisha Jonesová), Ján Tréger - Robert Curtis Brown (Dante + titulky), Michal Domonkoš - Ronreaco Lee (Reggie), Jozef Domonkoš, Miloš Kanjak, Ladislav Konrád, Juraj Predmerský a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ a TV WAU
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Hádaj, kto príde / Hádaj kto? / Guess Who

Poslaťod padrick » Štv 18.6.2015 14:13:06 quicklink

Ten Kamil Kollárik - to bola hrôza. Aspoň podľa mňa. Ja som to normálne nevedel pozerať. No nakoniec sa mi to horko-ťažko podarilo, ale toto spojenie by si štúdia mohli odpustiť. Bol som presvedčený, že Kutchera nadabuje Kemka, lebo na TV JOJ to tak väčšinou bývalo, ale kdeže, obsadia naňho absolútne nehodiaceho sa dabéra (aspoň podľa mňa), Kamila Kollárika. Ani Gogál, ani Vajdová mi vôbec neprekážali, takže s nimi som maximálne spokojný.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Hádaj, kto príde / Hádaj kto? / Guess Who

Poslaťod anderson » Štv 18.6.2015 14:37:06 quicklink

Kollárik daboval Kutchera v perfektnom seriáli TIE ROKY 70TE. A bola to výborná kombinácia. Naopak Kemka v poslednej dobe dabuje každého kto je poruke, podobne ako napriklad Kobielský alebo Szabo. Takze za mna vravim jednoznacne ANO.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Hádaj, kto príde / Hádaj kto? / Guess Who °

Poslaťod m09 » Pia 12.2.2021 17:46:39 quicklink

Musím tu súhlasiť s kolegom Andersonom. Kolárik bol úplne super a celkovo dabing Jojky považujem za vysoko kvalitný. Za mňa je však top Koebielsky. Mrzelo ma, že keď v Markizáckom bol Kemka Jojka neobsadila práve jeho.
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.