Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 00:59:57

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod lubo » Pon 14.1.2013 00:42:06 quicklink

Decká sú v pohode.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V slovenskom znení: Tatiana Radeva - Annette Bening (Nic), Elena Podzámska - Julianne Moore (Jules), Tomáš Maštalír - Mark Ruffalo (Paul), Lukáš Frlajs - Josh Hutcherson (Laser), Alžbeta Dvoranová - Mia Wasikowska (Joni), Kristína Turjanová - Yaya Dacosta (Tanya), Michal Hallon - Eddie Hassell (Clay), Lenka Prokopová - Zosia Mamet (Sascha), Peter Rúfus - Joaquín Garrido (Luis + titulky), Jana Wagnerová - Rebecca Lawrence (Brooke), Jeanette Švoňavská - Lisa Eisner (Stella), Stanislav Král - Eric Eisner (Joel), Ivan Gogál - James MacDonald (Clayov otec) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV PLUS.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod lubo » Pon 14.1.2013 00:47:13 quicklink

Super dabing, dokonca mi nechýbala ani Marta Sládečková, ktorá je pre mňa top na Annette Bening.:)

Pri Mii Wasikowskej si nie som Grožákovou istý, znela ako ona, ale trošku aj ako Alžbeta Dvoranová.

Lenkou Prokopovou si tiež nie som istý.

Pri Kunalovi Sharmovi (Jai) ani netuším, kto ho daboval. :(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod ladno » Pon 14.1.2013 14:18:29 quicklink

Vysoký nadštandard. Obsadenie bolo maximálne výborné a rovnako ako lubinovi, ani mne Sládečková vôbec nechýbala, Tatiana Radeva ju nahradila na dokonale (pravdu povediac, ani som si sprvu neuvedomil, že je to Annette Bening, iba som si povedal, aká výborná kombinácia dať Radevu na postavu Nic). Podzámska a Maštalír boli obsadení dokonale, rovnako ako všetky deti i menšie zborové postavy, výkony boli fantastické a dialógy boli rovnako spracované excelentne. Škoda, že nepoznám štúdio, lebo tento dabing je na 100%.


lubino: Mia Wasikovska zrejme bola dabovaná Miroslavou Grožákovou, ako si napísal, neviem to však naisto. A Claya tuším daboval Tomáš Hallon.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod lubo » Pon 14.1.2013 15:33:06 quicklink

ladno píše:lubino: Mia Wasikovska zrejme bola dabovaná Miroslavou Grožákovou, ako si napísal, neviem to však naisto. A Claya tuším daboval Tomáš Hallon.


Ďakujem za podporu pri Grožákovej. Claya daboval Michal Hallon podľa mňa, bol to starší hlas. I keď vekovo by mu sedel Tomáš Hallon. Ale pokiaľ sa mýlim, môžem to opraviť. ;)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod ladno » Pon 14.1.2013 16:08:53 quicklink

lubino89 píše:Ďakujem za podporu pri Grožákovej. Claya daboval Michal Hallon podľa mňa, bol to starší hlas. I keď vekovo by mu sedel Tomáš Hallon. Ale pokiaľ sa mýlim, môžem to opraviť. ;)

Po kontrole nahrávky potvrdzujem Michala Hallona, zmiatla ma jedna konkrétna scéna. U Jaia ani ja presne neviem, trocha mi však znie ako Ján Morávek. Ďalej dopĺňam:
Ivan Gogál - James MacDonald (Clayov otec), Peter Rúfus - (titulky)
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod lubo » Uto 15.1.2013 11:21:31 quicklink

ladno píše:Po kontrole nahrávky potvrdzujem Michala Hallona, zmiatla ma jedna konkrétna scéna. U Jaia ani ja presne neviem, trocha mi však znie ako Ján Morávek. Ďalej dopĺňam:
Ivan Gogál - James MacDonald (Clayov otec), Peter Rúfus - (titulky)


Ďakujem za doplnenie a potvrdenie. Máš, pravdu Ján Morávek nie je vylúčený, znelo to tak ako on, i keď trošku aj inak. Asi viac ľudí z tohto fóra ten film nevidelo, škoda. Ale som rád, že si mi poradil, ešte by si mi mohol overiť tú Lenku Prokopovú, prosím?
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod ladno » Štv 17.1.2013 22:05:44 quicklink

lubino89 píše:Ďakujem za doplnenie a potvrdenie. Máš, pravdu Ján Morávek nie je vylúčený, znelo to tak ako on, i keď trošku aj inak. Asi viac ľudí z tohto fóra ten film nevidelo, škoda. Ale som rád, že si mi poradil, ešte by si mi mohol overiť tú Lenku Prokopovú, prosím?

Neviem. S Prokopovou ti veľmi neporadím, jej hlas si stále neviem vryť do hlavy a keďže momentálne nemám ani HDD, nemôžem to porovnať s iným dabingom, kde hrala.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod lubo » Pia 18.1.2013 19:24:33 quicklink

Ja mám tiež ten problém pri Prokopovej. Preto, keď sa dá, tak to porovnávam s Neferou tu:
http://www.youtube.com/watch?v=C5Ongqvd ... g&index=26

Ale aj tak ďakujem.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod Betka1 » Štv 31.1.2013 17:11:48 quicklink

Prepáčte že Vám vstupujem do debaty,ale Miu W. určite dabovala Alžbeta Dvoranová ;)
Betka1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 31.1.2013 17:03:44

Re: Decká sú v pohode / The Kids Are All Right

Poslaťod lubo » Štv 31.1.2013 20:43:00 quicklink

Betka1 píše:Prepáčte že Vám vstupujem do debaty,ale Miu W. určite dabovala Alžbeta Dvoranová ;)


Ďakujem opravím. :) Znela o dosť inak ako v Modernej rodine. ;) A nie ste to náhodou Vy? :)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.