Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:14:22

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Nenávisť / La Haine

Nenávisť / La Haine

Poslaťod Dado » Str 27.3.2013 17:45:31 quicklink

Nenávisť.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Cinkota - Saïd Taghmaoui (Saïd), Peter Kočiš - Vincent Cassel (Vinz), Matej Landl - Hubert Koundé (Hubert), Ján Tréger, Martin Zatovič, Igor Krempaský, Juraj Hrčka, Emanuel Hason, Jozef Domonkoš, Michal Domonkoš, Bohuslav Drozd, Ivan Laca (titulky) a ďalší

Zvukový majster: Ján Výžinkár
Asistentka réžia: Cecília Baranová
Vedúca produkcie: Eva Holendová
Dramaturgia: Milan Balog
Preklad: Elena Flašková
Slovenské dialógy: Ladislav Sloboda
Réžia slovenského znenia: Ján Šuda
Pripravila: Hlavná redakcia programov zo zahraničia Bratislava

Premiéra: 30.11.1999
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Nenávisť / La Haine

Poslaťod forneus1 » Pon 11.11.2019 18:21:56 quicklink

Premiera: 30.11.1999 na STV1

Jeden z mala dabingov, ktorymi STV reagovala na vtedy zacinajucu TV Luna a jej dabingy, ktorymi vtedy nastavila velmi vysoku latku. Ved zobrali im skoro cele obsadenie zo Studii Podium a aj rezisera Jana Sudu.

Preklad genialny, hlaska "Zjezili by sa ti chlpy na p*ci keby si pozdravila?!" v podani Cinkotu ma fakt dostala :D . Co ma ale dost rusilo bol vyber hlasov. Cinkota sa este dal, ale preboha. Hlavne postavy filmu su tinedzeri pred 20tkou, a obsadit na zvysne dve vtedy 36-rocneho Kocisa a 38-rocneho Landla mi pride ako velky nezmysel.

Inak som velmi spokojny, od roku 1999 to nereprizovali, tak stale cakam :)
Súčasná zostava: VHS/DVD Daewoo SD-7500E, VHS Aiwa FX5200, VHS Sony SLV-E170, VHS Panasonic NV-SD407, DVD rekordér Panasonic DMR-EX83
Obrázok užívateľa
forneus1
100+
 
Príspevky: 264
Registrovaný: Sob 5.1.2019 00:30:07


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 46 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.