Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 13:16:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the…

Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the…

Poslaťod Jandro » Uto 2.4.2013 10:27:22 quicklink

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Noc v múzeu 2.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

DABING: TV JOJ, TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Peter Sklár - Ben Stiller (Larry Daley), Jakub Janák - Jake Cherry (Nicky), Juraj Predmerský - Hank Azaria (Kahmunrah), Peter Rúfus - Robin Williams (Teddy Roosevelt), Judita Bilá - Amy Adams (Amelia Earhartová), Ivan Gogál - Christopher Guest (Ivan Hrozný), Matej Landl - Alain Chabat (Napoleon Bonaparte), Alfréd Aczel - Steve Coogan (Octavius), Peter Krajčovič - Owen Wilson (Jedediah), Martin Kaprálik - Bill Hader (George Armstrong Custer), Martin Hronský - Jon Bernthal (Al Capone), Martin Vitek - Ricky Gervais (Dr. McPhee), Roman Ferienčík - Jonah Hill (strážnik Brandon), Ivan Laca - Hank Azaria (hlas Abrahama Lincolna + titulky), Jozef Bujdák - Ed Helms, Hank Azaria (Larryho asistent, hlas mysliteľa), Lenka Prokopová - Mizuo Peck, Amy Adams, Mindy Kaling (Sacajawea, moderné dvojča Amelie Earhartovej, sprievodkyňa, reportérka), Ladislav Konrád - Eugene Levy (hlas Einsteina), Tomáš Hallon (tínedžer), Tibor Vokoun - George Foreman (sám seba) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Vyrobené pre TV JOJ - Odvysielané na TV JOJ, TV PLUS, TV Markíza a TV Dajto


Premiéra: ??? (TV JOJ) | 5. 3. 2022 (TV Markíza)

Súvisí s:
Noc v múzeu, Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky, Noc v múzeu: Kahmunrah sa vracia
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod anderson » Uto 2.4.2013 10:57:34 quicklink

A čisto náhodou nemá tento film kinodabing ? Myslel som si, že bol okrem českého vyrobený aj slovenský, ale možno sa mi iba marilo. :)
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod slavo » Uto 2.4.2013 11:58:38 quicklink

anderson píše:A čisto náhodou nemá tento film kinodabing ? Myslel som si, že bol okrem českého vyrobený aj slovenský, ale možno sa mi iba marilo. :)


Do kín bol tento film uvedený s českým dabingom.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod lubo » Uto 2.4.2013 12:51:04 quicklink

Pár doplnení: Judita Bilá - Amy Adams (Amelia Earhartová), Ivan Gogál - Christopher Guest (Ivan Hrozný), Matej Landl -Alain Chabat (Napoleon Bonaparte), Martin Hronský - Jon Bernthal (Al Capone), Ivan Laca - Hank Azaria (hlas Abrahama Lincolna), Jozef Bujdák - Hank Azaria (hlas mysliteľa), Lenka Prokopová - Mizuo Peck, Amy Adams, Mindy Kaling (Sacajawea, moderné dvojča Amelie Earhartovej, sprievodkyňa, reportérka), Ladislav Konrád - Eugene Levy (hlas Einsteina), Tomáš Hallon (tínedžer)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod slavo » Uto 2.4.2013 15:44:43 quicklink

Tibor Vokoun - George Foreman (sám seba), Jozef Bujdák - Ed Helms (Larryho asistent)
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod PeterSD » Str 2.3.2022 21:25:48 quicklink

Ostal som v šoku, keď som videl upútavku na túto časť na DAJTO a práve s JOJ dabingom. Neviem, či to bude nový dabing a dali si námahu to nadabovať nanovo, ako v prípade Matrixu alebo naozaj odvysielajú jojkárksky dabing. :o
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod Mariuss » Uto 8.3.2022 02:15:05 quicklink

Mal by to byť ten JOJkársky dabing Peťo. Porovnal som si viacero viet a sú totožné. Foneticky, prekladom aj obsadením.

Zaujímavá situácia. Málokedy sa stane žeby Markíza prebrala dabing JOJ - ja osobne si spomínam len na Pearl Harbor.

Mohla by Markíza na oplátku JOJke požičať niektoré svoje staršie dabingy. Už je to smiešne (až trápne), ako pomaly každý starší kultový film ide na JOJke po česky... :D
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod anderson » Uto 8.3.2022 09:38:55 quicklink

Domnievam sa, že u Disneyho azda konečne dostali rozum a nedovolili výrobu nového zbytočného slovenského redabingu. Preto Markíza bola asi doslova "donútená" siahnuť po JOJ-kárskom dabingu, nakoľko v súčasnosti by pri takomto primetimeovom titule nasadenie českého dabingu neriskovali. Celkovo je prekvapivé, že sa mediálnej skupine okolo Markízy podarilo v súčasnosti zakúpiť film od Foxu.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod m09 » Uto 8.3.2022 12:23:41 quicklink

Zase sa tu zbehlo plno kritikov redabingu. Keby chcela Markíza nejaký robiť bolo by dobré začať od jednotky a nechať Sklára tam kde bol aj v Jojke. Čo sa týka tej trilógie tak mi to príde ako čo film to horší dabing. Jednotka paráda, dvojka táto sa ešte dala, trojka slabá. Takže uvažovať pri tej trilógii o redabingu mi nepríde až také zbytočné. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Noc v múzeu 2 / Night at the Museum: Battle of the ...

Poslaťod Toso » Uto 8.3.2022 18:38:33 quicklink

anderson píše:Domnievam sa, že u Disneyho azda konečne dostali rozum a nedovolili výrobu nového zbytočného slovenského redabingu. Preto Markíza bola asi doslova "donútená" siahnuť po JOJ-kárskom dabingu, nakoľko v súčasnosti by pri takomto primetimeovom titule nasadenie českého dabingu neriskovali. Celkovo je prekvapivé, že sa mediálnej skupine okolo Markízy podarilo v súčasnosti zakúpiť film od Foxu.


To som si tiez vsimol :) markiza dokonca bude davat minority report co tiez patri pod fox. Takze by ma tiez zaujimalo ci sa nieco zmenilo a budu po novom davat aj filmy od foxu a to by mohlo byt len dobre a niektore starsie dabingy od markizy by boli znovu ozivene :)
Toso
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 21.1.2022 16:38:02


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.