Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:50:54

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Prúd času / Timeline

Prúd času / Timeline

Poslaťod Piri » Ned 7.4.2013 19:34:29 quicklink

timeline-2003.jpg
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Martin Zatovič - Paul Walker (Chris Johnston), Petra Vajdová - Frances O'Connor (Kate Ericsonová), Daniel Dangl - Gerard Butler (Andre Marek), Dušan Szabó - Billy Connolly (profesor Johnston), Juraj Predmerský - David Thewlis (Robert Doniger), Lenka Košická - Anna Friel (lady Claire), Emanuel Hason - Neal McDonough (Frank Gordon), Vladimír Hajdu - Matt Craven (Steven Kramer), Ivan Šandor - Ethan Embry (Josh Stern), Martin Kaprálik - Michael Sheen (lord Oliver), Miroslav Trnavský - Lambert Wilson (lord Arnaut), Ivan Gogál - Marton Csokas (sir William De Kere / William Decker), Matúš Krátky - Rossif Sutherland (François Dontelle) a ďalší.

Zvuk: Miroslav Lantaj
Produkcia: Beatrix Müllerová
Asistentka réžie: Mária Siváková
Preklad a dialógy: Alexandra Ruppeldtová
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Zoro Laurinc
Vyrobilo: ATIZ STUDIO pre televíziu Markíza - 2006
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Prúd času / Timeline

Poslaťod arual » Ned 7.4.2013 22:12:29 quicklink

Petra Vajdová - Kate Ericson
Dušan Szabó - profesor Johnston
Martin Kaprálik - Lord Oliver

Lorda Arnauta som nejak nezachytila. Françoisom si nie som na 100% istá, ale mám silné tušenie, že to bol Matúš Krátky. Myslím, že som začula aj hlas Reného Jankoviča, išlo však len o postavu vojaka, ktorý mal jednu vetu, preto si nie som celkom istá, či to bol on.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Prúd času / Timeline

Poslaťod Mariuss » Sob 22.4.2023 20:01:04 quicklink

Doplnení tvorcovia slovenského znenia.

S týmto dabingom na Markíze odvysielané 09.12.2006.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 51 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.