Aktuálny čas je Pia Dec 14, 2018 07:01

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2500! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Mamma Mia! / Mamma Mia!

Mamma Mia! / Mamma Mia!

Poslaťod slavo » Štv Apr 18, 2013 19:18

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Lenka Prokopová - Amanda Seyfried (Sophie), Dušan Szabo - Stellan Skarsgård (Bill), Pavel Višňovský - Pierce Brosnan (Sam), Peter Sklár - Colin Firth (Harry), Daniela Mackovičová - Rachel McDowall (Lisa), Kristína Turjanová - Ashley Lilley (Ali), Zdena Studenková - Meryl Streep (Donna), Tatiana Radeva - Julie Walters (Rosie), Marta Sládečková - Christine Baranski (Tanya), Matúš Krátky - Dominic Cooper (Sky), Jakub Gécz - Philip Michael (Pepper), František Kovár - Niall Buggy (otec Alex), Tibor Vokoun, Ján Greššo, Ingrid Hanzelová, Martin Hronský (titulky) a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad a dialógy: Lenka Topľanská
Produkcia: Iveta Chmurná, Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ – 2013
slavo
Administrátor

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia!

Poslaťod ladno » Štv Apr 18, 2013 21:47

Veľmi, ale naozaj veľmi dobre rozvrhnuté obsadenie. Nádhera. 27.04 som preč, takže pozerať nebudem, čo mi je ľúto. Je mi to však ľúto nie kvôli filmu, ale tomu dabingu, ktorý (dovolím si povedať už teraz) bude vynikajúci. Daniela si odo mňa zaslúži pochvalu, zvlášť za panie Studenkovú, Sládečkovú a Radevu a za pánov Sklára, Višňovského, Szaba. Takto má vyzerať dabing!
ladno
300+

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia!

Poslaťod lubo » Pia Apr 19, 2013 12:04

Toto obsadenie vyzerá úžasne. Studenková, Radeva, Sklár, Višňovský sú pre mňa top voľbami, aké mohli byť. Sládečková a Szabo ma prekvapili, ale myslím si, že sú tiež skvelými voľbami.:) No a zvyšné obsadenie - nevidím nič rušivé.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 29 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.