Aktuálny čas je Uto 16.4.2024 12:08:18

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Blesk / Bolt (2008)

Blesk / Bolt (2008)

Poslaťod Jack2410 » Str 24.4.2013 22:24:53 quicklink

Blesk.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

KINODABING

V slovenskom znení: Peter Sklár - John Travolta (Blesk), Terézia Rúfusová - Miley Cyrus (Penny), Helena Krajčiová - Susie Essman (Mica), Roman Pomajbo - Mark Walton (Bizón), Vladimír Jedľovský - Malcolm McDowell (Dr. Calico), Milan Bartošek, Jozef Benedik, Judita Bilá, Lucia Brngálová, Karol Čálik, Miroslava Drínová, Zdeno Dřínovský, Tibor Frlajs, Gregor Hološka, Martin Hronský, Svetlana Janišová, Miloš Kanjak, Peter Kollárik, Michaela Krajčová, Ľubor "Karol" Krištof, Simona Krejčiová, Igor Krempaský, Štefan Martinovič, Ján Peťko, Juraj Predmerský, Milada Rajzíková, Jana Knapíková, Peter Krajčovič, Alfréd Swan, Anna Šulajová, Jeanette Švoňavská, Miroslav Trnavský, Dušan Vaňo a ďalší.

Pieseň:

"Chcem ťa nájsť"
Spev: Zuzana Smatanová

Text piesne: Zuzana Smatanová
Hudobná réžia: Marián Kachút
Preklad a úprava: Daniel Ferenc a Dušan Hájek
Mixing Studio: Sheperton International
Zvuk: Rasťo Šangala, Peter Ondrejička, Slávo Solovič
Výroba: Karol Trnka
Vedúci výroby: Dušan Hájek
Supervízia: Dušan Hájek
Kreatívny supervízor: Maciej Eyman
Produkcia slovenskej verzie: Disney Character Voices International, Inc.
Réžia slovenského znenia: Zdeno Dřínovský
Vyrobil: Saturn Entertainment v štúdiu Creative Music House - 2008
Jack2410
100+
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Blesk/Bolt

Poslaťod Piri » Str 24.4.2013 22:37:12 quicklink

dodrzuj prosim ta sablony, prispevky musia byt rovnake. nevytvaraj duplicity, vzdy si pozri, ci uz tema neexistuje. jeden prispevok som ti uz upravil, druhy vymazal. v nazvoch tem davaj medzery pri lomke, nedavaj to spolu. vdaka za pochopenie.

vid Pravidla pridavania filmov
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Blesk / Bolt

Poslaťod Jack2410 » Str 24.4.2013 22:56:36 quicklink

Piri píše:dodrzuj prosim ta sablony, prispevky musia byt rovnake. nevytvaraj duplicity, vzdy si pozri, ci uz tema neexistuje. jeden prispevok som ti uz upravil, druhy vymazal. v nazvoch tem davaj medzery pri lomke, nedavaj to spolu. vdaka za pochopenie.

vid Pravidla pridavania filmov


No všetky tri som kontroloval, a ani jedno mi nenašlo, tak som bol v tom, že neexistujú

Dúfam ale, že teraz je to už správne...
Jack2410
100+
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Blesk / Bolt

Poslaťod Piri » Štv 25.4.2013 00:00:16 quicklink

Jack2410 píše:No všetky tri som kontroloval, a ani jedno mi nenašlo, tak som bol v tom, že neexistujú


najlepsie je hladat podla originalnych nazvov, staci jedno slovo. ak hladas slovenske nazvy, musis ich napisat presne tak ako sa pisu, vratane diakritiky. ak nenajde, pozri zoznam profilov alebo si daj podrobne hladanie, tym budes mat istotu, ze v db sa taky titul nenachadza...
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Blesk / Bolt (2008)

Poslaťod MoonDisney » Pia 12.2.2021 22:16:48 quicklink

Pridané na HBO Go
Obrázok užívateľa
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.