Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:33:30

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ochranca / Safe

Ochranca / Safe

Poslaťod Dado » Sob 27.4.2013 22:53:00 quicklink

Ochranca.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Krajčovič - Jason Statham (Luke Wright), Tamara Grožáková - Catherine Chan (Mei), Pavel Višňovský - Robert John Burke (kapitán Wolf), Ivan Šandor - Anson Mount (Alex Rosen), Juraj Predmerský - Chris Sarandon (starosta Tremello), Ivan Romančík - Sándor Técsy (Emile Docheski), Juraj Hrčka - Joseph Sikora (Vassily Docheski), Jozef Bujdák - Igor Jijikine (Chemyakin), Ján Tréger - Reggie Lee (Quan Chang), Pavol Šajmovič - Matt O'Toole (detektív Lasky), Rastislav Sokol - Jay Giannone (detektív Kolfax), Michaela Drotárová - Danni Lang (Ling), Miroslav Trnavský, Martin Vitek a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Ochranca / Safe

Poslaťod Dado » Sob 27.4.2013 23:03:16 quicklink

Postavu Mei podľa mňa dabovala Miroslava Grožáková, ale v hlasoch mladých slovenských herečiek sa stále veľmi dobre nevyznám a tak pre istotu nedopĺňam, dokým sa nenájde niekto, kto potvrdí/vyvráti túto informáciu. Rovnako budem vďačný za doplnenie ďalších dabérov, najmä medzi detektívmi som začul viacero známych hlasov, ktoré som však v rýchlosti nedokázal identifikovať.
Čo sa týka samotného dabingu, podľa mňa to mohlo byť aj lepšie, najmä Peter Krajčovič sa na Jasona Stathama podľa mňa nehodí a i keď som si v priebehu filmu ako tak na toto spojenie zvykol, určite by som uvítal na tohto herca skôr Tomáša Maštalíra, v nutnom prípade Kamila Mikulčíka. Dobre ho daboval aj Emanuel Hason, ktorý však má momentálne bohužiaľ iné starosti.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Ochranca / Safe

Poslaťod Ati » Ned 28.4.2013 17:15:03 quicklink

Áno aj podľa mňa ju dabovala Miroslava Grožáková. Čo som započul tak chýbajú: Jozef Bujdák - Igor Jijikine (Chemyakin), Miroslav Trnavský. Zo začiatku ani mne sa nepozdával Peter Krajčovič nuž ale potom som si zvykol a bolo to v pohode :) aj Miloslav Kráľ by sa na Stathama hodil :)
Ati
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Uto 28.6.2011 19:31:41

Re: Ochranca / Safe

Poslaťod mato46 » Ned 4.5.2014 21:31:49 quicklink

Pavol Šajmovič - Matt O'Toole (detektív Lasky), Michaela Drotárová - Danni Lang (Ling), Rastislav Sokol - Jay Giannone (detektív Kolfax)
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Ochranca / Safe

Poslaťod PeterSD » Ned 5.7.2020 20:47:45 quicklink

Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.