Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 17:57:31

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Rock zo strednej / Bandslam

Rock zo strednej / Bandslam

Poslaťod lubo » Ned 26.5.2013 14:22:10 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Daniel Výrostek - Gaelan Connell (Will Burton), Jana Majeská - Alyson Michalka (Charlotte Banksová), Dominika Žiaranová - Vanessa Hudgens (Sa5m), Bibiana Ondrejková - Lisa Kudrow (Karen Burtonová), Jakub Ružička - Scott Porter (Ben Wheatly), Lukáš Frlajs - Ryan Donowho (Basher Martin), Ondrej Kaprálik - Charlie Saxton (Bug), Pavol Náther - Tim Jo (Omar), Miroslava Drínová - Elvy Yost (Irene), Michaela Kapráliková - Casey Williams (pani Wittenbergová), Dušan Szabo - David Bowie (sám seba), Lenka Košická - Farah White (Sa5mina mama) , Dávid Hartl, Patrik Žiaran, Petra Lángová, Miroslav Trnavský (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV MARKÍZA.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Rock zo strednej / Bandslam

Poslaťod lubo » Ned 26.5.2013 14:28:51 quicklink

Opäť moja večná dilema - Patrícia Willantová vs. Dominika Žiaranová, fakt neviem identifikovať, ktorá z nich účinkovala v tomto filme.

Keby tento film dávali o týždeň skôr, tak určite Daniela Výrostka by som neidentifikoval, ale vďaka seriálu Vyvolení som to zvládol, i keď som nevedel, že dabuje aj v bratislavských štúdiách, ale našiel som tu na fóre viaceré jeho dabingy z BA.:)

Ináč dabing fajn, je príjemne pozrieť si film zo strednej školy bez stálej prítomnosti najčastejšie obsadzovaných hercov.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 33 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.