Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 11:44:55

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson & the...

Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson & the...

Poslaťod lubo » Ned 23.6.2013 13:32:44 quicklink

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Percy Jackson - Zlodej blesku.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Makranský - Logan Lerman (Percy Jackson), Roman Ferienčík - Brandon T. Jackson (Grover), Daniela Mackovičová - Alexandra Daddario (Annabeth), Henrieta Mičkovicová - Catherine Keener (Sally Jacksonová), Štefan Bučko - Pierce Brosnan (pán Brunner / Chiron), Juraj Hrčka - Jake Abel (Luke),Pavel Višňovský - Sean Bean (Zeus), Kamil Mikulčík - Kevin McKidd (Poseidon), Dušan Szabo - Steve Coogan (Hádes), Elena Podzámska - Uma Thurman (Medúza), Gabriela Škrabáková - Melina Kanakaredes (Athéna), Kristína Turjanová - Rosario Dawson (Persefona), Judita Bilá - Maria Olsen (slečna Doddsová / Harpya), Pavol Topoľský - Joe Pantoliano (Gabe Ugliano), Štefan Kožka - Julian Richings (prievozník), Lucia Vráblicová - Bonita Friedericy (hysterická žena), Michal Klučka - Charlie Galland (pikolík Lotusovej krajiny), Tibor Vokoun, Karol Navrkal (titulky a komentáre) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ.


Súvisí s:
Percy Jackson: More oblúd
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson &

Poslaťod lubo » Ned 23.6.2013 13:43:14 quicklink

Hlas hlavnej postavy sa mi veľmi páčil, bohužiaľ dabéra nepoznám. Bol trošku ako Tomáš Hallon, miestami ako Frencien Bauer a trochu aj ako Lukáš Frlajs. Ale dúfam, že ten hlas ešte budeme počuť častejšie.

Celkovo bol dabing úžasný, tipol by som to na Dimas, keďže pri Brosnanovi a Kanakaredes boli markizácke kombinácie.:) A aspoň u nás nedabovala Medúzu a Athénu tá istá dabérka ako v Čechách.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson &

Poslaťod Vavrinec » Ned 23.6.2013 14:59:19 quicklink

nebude to Marek Suchitra?
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson &

Poslaťod lubo » Ned 23.6.2013 16:03:28 quicklink

Vavrinec píše:nebude to Marek Suchitra?


To by mohol byť. Mám ho zafixovaného ako detský hlas a potom ešte polohu zo seriálu Zločin, škoda, že som si nenahral aspoň ukážku hlasu z filmu.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson &

Poslaťod arual » Pia 28.6.2013 18:13:30 quicklink

Netuším ani ja... Ten hlas mi vôbec nebol povedomý, ale Loganovi sedel. :)
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson &

Poslaťod lubo » Pia 28.6.2013 20:38:45 quicklink

Ak niekto príde na to, kto ho dabuje, budem rád. Ja si to zajtra tiež pozriem.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Percy Jackson: Zlodej blesku / Percy Jackson & the...

Poslaťod PeterSD » Pia 15.4.2022 10:15:58 quicklink

Od dnes aj na Markíze s týmto dabingom.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.