Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 12:16:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Sexuálny škandál na škole / Notes on a Scandal

Sexuálny škandál na škole / Notes on a Scandal

Poslaťod ladno » Ned 14.7.2013 22:19:29 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Eva MatejkováJudi Dench (Barbara Covettová), Dagmar SanitrováCate Blanchett (Sheba Hartová), Pavel VišňovskýBill Nighy (Richard Hart), Tomáš Hallon - Andrew Simpson (Steven Connolly), Miroslav Trnavský - Philip Davis (Brian Bangs + titulky), Igor Krempaský - Stephen Kennedy (otec Connolly), Monika Radványiová - Joanna Scanlan (Sue Hodgeová), Lucia Hurajová - Anne-Marie Duff (Annabel), Ján Gallovič - Michael Maloney (Sandy Pabblem), Anna Javorková - Derbhle Crotty (pani Connollyová), Judita Bilá, Alžbeta Bartošová, Ivan Gogál, Ľubica Očková a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ, JOJ Plus a TV WAU
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Sexuálny škandál na škole / Notes on a Scandal

Poslaťod ladno » Ned 14.7.2013 22:21:25 quicklink

Cate Blanchett sa mi chvíľu zdala ako Sanitrová, potom ako Rundová, neskôr ako ani jedna z nich. Ak niekto vie, môžete doplniť. Inak vynikajúci dabing, Eva Matejková bola brilantná a dabérka Cate Blanchett (nech už to je ktokoľvek) tiež.
\edit:\ Vraj Sanitrová. Dobre teda.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Sexuálny škandál na škole / Notes on a Scandal

Poslaťod m09 » Pon 29.12.2014 10:07:10 quicklink

ja som to včera pozeral na Waw od 22:00 až do konca skvelý dabing výborný film ako taký čo sa týka Cate Blanchett na ňu bola naozaj nasadená Dagmar Sanitrová ale ak to nesledujete od začiatku do konca skutočne je to ťažké rozoznať ja som si takmer istý že šlo práve o Sanitrovú :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Sexuálny škandál na škole / Notes on a Scandal

Poslaťod davidosik » Pon 8.8.2016 21:55:36 quicklink

Dopĺňam zvyšok dabérov k hercom a postavám:

Monika Radványiová - Joanna Scanlan (Sue Hodgeová), Lucia Hurajová - Anne-Marie Duff (Annabel), Ján Gallovič - Michael Maloney (Sandy Pabblem), Judita Bilá, Ivan Gogál, Ľubica Očková, Anna Javorková - Derbhle Crotty (pani Connollyová), Miroslav Trnavský - Philip Davis (Brian Bangs) + (titulky) a ďalší
davidosik
300+
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 39 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.
cron