Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 15:04:08

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Domáci maznáčik / The House Bunny

Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod lubo » Štv 15.8.2013 11:31:54 quicklink

Domáci maznáčik.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Vanda Růžičková - Anna Faris (Shelley Darlingsonová), Jana WagnerováEmma Stone (Natalie), Tomáš Horváth - Colin Hanks (Oliver), Júlia Horváthová - Kat Dennings (Mona), Lívia Bielovič - Katharine McPhee (Harmony), Zuzana Kyzeková - Dana Goodman (Carrie Mae), Lenka Prokopová - Rumer Willis (Joanne), Miroslava Drínová - Monet Mazur (Cassandra), Barbora Chlebcová - Sarah Wright (Ashley + titulky), Ľudmila Mandžárová - Beverly D'Angelo (pani Hagstromová), Lukáš Dóza – Owen Benjamin (Marvin), Jakub Ružička - Tyson Ritter (Colby), Štefan Mandžár - Hugh M. Hefner (sám seba), Miroslav TrnavskýChristopher McDonald (dekan Simmons), Daniela Mackovičová - Rachel Specter (Courtney), Vanda Hoffstädterová - Kiely Williams (Lilli), Adela Mojžišová - Kimberly Makkouk (Tanya), Ladislav Konrád, Petra Lángová, Jozef Bujdák, Roman Fratrič, Ľubica Očková, Dušan Vaňo a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvuk: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zuzana Tanglmajerová
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Enter pre televíziu Markíza
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod lubo » Štv 15.8.2013 11:42:30 quicklink

Štefan Mandžár síce nečítal titulky, ale tipujem, že on tento dabing režíroval vďaka jeho dabingu Hefnera a obsadeniu Tomáša Horvátha do hlavnej mužskej postavy a práve to je jeden z najväčších problémov tohto dabingu. Horváth sa na mladého Hanksa vôbec nehodí, tam by som siahol po Michalovi Klučkovi, Michalovi Domonkošovi alebo Michalovi Hallonovi.

Ďalšia vec, obsadenie Kat Dennings, v Dvoch babách na mizine ju skvelo nadabovala Linda Zemánková, dobre, možno by sa do tohto filmu kvôli svojmu veku nehodila, tak mohli obsadiť Danielu Mackovičovú, ktorá danú herečku dabovala v Thorovi a ktorá bola aj prítomná v tomto dabingu. Osobne by som teda Mackovičovú s Horváthovou prehodil.:)

Ináč väčšinou haním Miroslavu Drínovú, avšak tu napriek tomu, že dabovala staršiu herečku ako ona (ale nevyzerala na svoj vek) bola skvelá.:) A zvyšok obsadenia bol tiež dobrý, akurát, že viaceré mladé hlasy oboch pohlaví, som nevedel vôbec identifikovať. :(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod anderson » Štv 15.8.2013 13:15:50 quicklink

lubino89 píše:Štefan Mandžár síce nečítal titulky, ale tipujem, že on tento dabing režíroval vďaka jeho dabingu Hefnera a obsadeniu Tomáša Horvátha do hlavnej mužskej postavy ...


Netreba tipovať. Ak niekto má včerajšiu nahrávku - čo ja bohužiaľ nemám - tak boli uvedené kompletné dabingové titulky slovenských tvorcov. Takže by bolo dobré podľa nich všetko doplniť. ;) Mimochodom Mandžár to naozaj režíroval a celkom ma prekvapilo, že titulky tradične nečítal on.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod lubo » Štv 15.8.2013 17:49:22 quicklink

anderson píše:
lubino89 píše:Štefan Mandžár síce nečítal titulky, ale tipujem, že on tento dabing režíroval vďaka jeho dabingu Hefnera a obsadeniu Tomáša Horvátha do hlavnej mužskej postavy ...


Netreba tipovať. Ak niekto má včerajšiu nahrávku - čo ja bohužiaľ nemám - tak boli uvedené kompletné dabingové titulky slovenských tvorcov. Takže by bolo dobré podľa nich všetko doplniť. ;) Mimochodom Mandžár to naozaj režíroval a celkom ma prekvapilo, že titulky tradične nečítal on.


Ďakujem. Tak to je úžasné, raz si za dlhú dobu nepozriem záver filmu, od posledného reklamného bloku po záver a oni výnimočne ponechajú titulky, ach. :D Tak dúfam, že niekto niečo zachytil, čo tam chýba.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod Danieel005 » Štv 15.8.2013 22:00:29 quicklink

Tiež som sa divil, keď nechali záverečné titulky. Asi to bolo tým, že pri tom išiel aj nejaký videoklip a potom bola ešte nejaká scéna. Chcel som tie záverečné titulky nahrať, ale spoliehal som sa, že niekto to na dabingforum.sk určite hodí. Jediné, čo si pamätám je, že: Vyrobilo štúdio Enter pre televíziu Markíza.
Danieel005
100+
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str 25.4.2012 20:17:30

Re: Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod lubo » Pia 16.8.2013 22:43:47 quicklink

Danieel005 píše:Tiež som sa divil, keď nechali záverečné titulky. Asi to bolo tým, že pri tom išiel aj nejaký videoklip a potom bola ešte nejaká scéna. Chcel som tie záverečné titulky nahrať, ale spoliehal som sa, že niekto to na dabingforum.sk určite hodí. Jediné, čo si pamätám je, že: Vyrobilo štúdio Enter pre televíziu Markíza.


Ďakujem.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod pody80 » Uto 27.8.2013 16:14:23 quicklink

Nemam cas odkontrolovat ako sa pisu jednotlive mena, tak aspon foneticky prepisane :-)

Vanda Hofšteterová - Kiely Williams
Adéla Mojžíšová - Kimberly Makkouk
Zvuk: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zuzana Tanglmajerová
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
pody80
100+
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pia 24.12.2010 12:04:03

Re: Domáci maznáčik / The House Bunny

Poslaťod lubo » Uto 27.8.2013 19:47:51 quicklink

pody80 píše:Nemam cas odkontrolovat ako sa pisu jednotlive mena, tak aspon foneticky prepisane :-)

Vanda Hofšteterová - Kiely Williams
Adéla Mojžíšová - Kimberly Makkouk
Zvuk: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zuzana Tanglmajerová
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Darina Hlúchová


Ďakujem za všetky informácie.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.