Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 09:56:07

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Captain America: Prvý Avenger / Captain America: The… °

Captain America: Prvý Avenger / Captain America: The… °

Poslaťod Dado » Sob 5.10.2013 22:11:14 quicklink

Captain America: The First Avenger

Captain America - Prvý Avenger.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Michal Hallon - Chris Evans (Steve Rodgers / Captain America), Petra Vajdová - Hayley Atwell (Peggy Carterová), Tomáš Horváth - Sebastian Stan (James Buchanan „Bucky“ Barnes), Ivan Romančík - Tommy Lee Jones (Chester Phillips), Pavel Višňovský - Hugo Weaving (Johann Schmidt / Red Skull), Marián Prevendarčík - Dominic Cooper (Howard Stark), Miroslav Trnavský - Stanley Tucci (Dr. Abraham Erskine), Ivan Gogál - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Igor Krempaský - Toby Jones (Dr. Arnim Zola), Martin Vitek - Neal McDonough (Timothy „Dum Dum“ Dugan), Michal Rosík - Kenneth Choi (Jim Morita), René Jankovič - JJ Feild (James Montgomery Falsworth), Mária Landlová - Natalie Dormer (vojačka Lorrainová), Miroslav Babják, Dávid Hartl, Vladimír Kobielský, Ladislav Konrád, Ľudmila Mandžárová, Dušan Vaňo, Tibor Vokoun, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza v premiére 29. 9. 2013


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Chris Evans (Steve Rodgers / Captain America), Jana Wagnerová - Hayley Atwell (Peggy Carterová), Michal Hallon - Sebastian Stan (James Buchanan „Bucky“ Barnes), Dušan Jamrich - Tommy Lee Jones (Chester Phillips), Stanislav Král - Hugo Weaving (Johann Schmidt / Red Skull), Dušan Cinkota - Dominic Cooper (Howard Stark), Ján Gallovič - Stanley Tucci (Dr. Abraham Erskine), Ivan Gogál - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Dušan Szabó - Toby Jones (Dr. Arnim Zola), René Jankovič - Neal McDonough (Timothy „Dum Dum“ Dugan), Petra Gažíková-Lángová - Natalie Dormer (vojačka Lorrainová + iné), Zuzana Kyzeková - Amanda Righetti (agentka S.H.I.E.L.D.-u), Tibor Frlajs a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre JOJ Group - 2020

Premiéra: 2. 1. 2021 (TV PLUS)

Súvisí s:
Iron Man, Neuveriteľný Hulk, Iron Man 2, Thor, Avengers: Pomstitelia, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svet, Captain America: Zimný vojak, Strážcovia Galaxie, Avengers 2: Vek Ultrona, Ant-Man, Captain America: Občianska vojna, Doctor Strange, Strážcovia Galaxie 2, Spider-Man: Návrat domov, Thor: Ragnarok, Čierny panter, Avengers: Nekonečná vojna, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Ďaleko od domova, "WandaVision", "Falcon a Zimný vojak", "Loki", Čierna vdova, Čo keby…?, Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, Eternals, "Hawkeye", Spider-Man: Bez domova, "Moon Knight", Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva, "Ms. Marvel", Thor: Láska a hrom, "Ja som Groot", "She-Hulk: Neuveriteľná právnička, Čierny Panter: Navždy Wakanda, Strážcovia Galaxie: Sviatočný špeciál
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Captain America: Prvý Avenger / Captain America: The...

Poslaťod Dado » Sob 5.10.2013 22:13:03 quicklink

Čakal som, či sem niekto doplní profil filmu, no keď sa tak neudialo už pár dní od premiéry v TV, tak som ho vytvoril sám. Film som bohužiaľ s dabingom nevidel a toto info je len z odvysielaných upútaviek, tak by som bol veľmi rád, keby sa našiel niekto, kto doplní zvyšok obsadenia.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Captain America: Prvý Avenger / Captain America: The...

Poslaťod stevo12 » Ned 6.10.2013 13:48:54 quicklink

Igor Krempaský - Toby Jones (Dr. Arnim Zola), Ivan Romančík - Tommy Lee Jones (Chester Phillips), Ivan Gogál - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Tomáš Horváth - Sebastian Stan (James Buchanan 'Bucky' Barnes), Vladimír Kobielský, Ľudmila Mandžárová, Štefan Mandžár (titulky)

Réžia slov znenia: Štefan Mandžár
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Captain America: Prvý Avenger / Captain America: The...

Poslaťod Dado » Ned 6.10.2013 16:03:37 quicklink

Vďaka. :) Asi si budem musieť film s dabingom zohnať a pozrieť si ho, keďže na základe obsadenia sa mi to veľmi nepozdáva, najmä neobsadenie Dušana Jamricha na Tommy Lee Jonesa. A rovnako nechápem, prečo Chrisa Evansa nedaboval Vladimír Kobielský, najmä keď sa v dabingovom obsadení objavil. :|
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Captain America: Prvý Avenger / Captain America: The...

Poslaťod lubo » Štv 21.8.2014 14:19:34 quicklink

Doplnenie: René Jankovič - Neal McDonough (Timothy "Dum Dum" Dugan), Michal Rosík - Kenneth Choi (Jim Morita), Mária Landlová - Natalie Dormer (vojačka Lorraineová), Miroslav Babják, Tibor Vokoun
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Captain America: Prvý Avenger / Captain America: The… °

Poslaťod Mariuss » Sob 2.1.2021 21:04:26 quicklink

Pozerám, že 2. Dabing tu už niekto expresne rýchlo pridal, tak už by som len doplnil, že pre mňa osobne bol skvelý po všetkých stránkach a o niečo lepší ako dabing Markízy. Stanislav Král mi prišiel ako trochu zvláštna voľba, ale inak obsadenie super, som rád za Janu Wagnerovú, ktorá sadla perfektne (Lenka Košická už predsa len "patrí" inej dôležitej postave v sérií), a je škoda že nebola na Agentku Carterovú obsadená už skôr. Dušan Jamrich ako Tommy Lee Jones ? Čo iné na to povedať, než...skvelé ! Aj keď jeho hlas už bol dosť zostarnutý oproti tomu, na čo sme zvyknutí.

Vďaka Daniele, že nám to takto pekne uzavrela, a tak už všetky odvysielané Marvelácke filmy majú jednotný a parádny dabing.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 52 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.